Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 maja 2022, 11:38

PS5 dostępne w superniskiej cenie w Media Markt

PlayStation 5 dostępne jest obecnie w okazyjnej cenie. Konsolę od Sony zakupicie w Media Markt za mniej niż 3000 zł. W pakiecie otrzymacie również dwie gry – Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West.

Jeśli planujecie zakup PlayStation 5, to teraz macie ku temu doskonałą okazję. W Media Markt pojawiła się oferta, w ramach której najnowszą konsolę Sony kupicie w zestawie z dwiema grami – Gran Turismo 7 i Horizon Forbidden West – za mniej niż 3000 zł. Aby skorzystać z promocji, należy użyć kodu 8C27AB. Akcja obowiązuje do 15 maja lub wyczerpania zapasów.

PlayStation 5 B Chassis + Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West za 2899 zł

PS5 to konsola dziewiątej generacji produkowana przez Sony. To dobra opcja, jeśli cenicie sobie szybkość działania i wysoką jakość oprawy graficznej w grach. Sprzęt ten pozwala bowiem na wyświetlanie obrazu w 4K i 120 klatkach na sekundę. Dodatkowo posiada on dysk SSD, który sprawia, że czasy ładowania produkcji są bardzo krótkie.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.