Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2022, 12:54

autor: Sonia Selerska

Hooked on You to najdziwniejsza gra tego półrocza

Dating-sim w świecie DBD już tego lata. To nie fanowska przeróbka. Twórcy uznali, że gracze powinni poznać Killerów dużo bliżej niż kiedykolwiek wcześniej...

Behaviour Interactive, studio odpowiedzialne za Dead by Daylight, zapowiedziało podczas wydarzenia rocznicowego nową grę i jest to tytuł, którego nikt się spodziewał. Twórcy jednego z najsłynniejszych horrorów multiplayer latem tego roku wydadzą symulator randkowania z Zabójcami w roli obiektów naszego zainteresowania.

Hooked On You, żartobliwie nawiązujące tytułem do mechaniki obecnej w DBD, ma pozwolić graczom budować emocjonalne relacje z postaciami, których przywykliśmy unikać jak ognia. Fabuła rozegra się na Wyspie Zabójców – w wakacyjnym raju, gdzie woda jest krystalicznie czysta, a pogoda zawsze dopisuje, będącym przeciwieństwem strasznych lokacji, do których przywykliśmy w DBD.

Na tych przedziwnych wakacjach swoje umiejętności podrywu będziemy mogli przetestować na czterech znanym nam postaciach. W kostiumach kąpielowych i z uśmiechem na twarzy powitają nas: Trapper, Łowczyni, Zjawa i Widmo.

Według twórców największym wyzwaniem ma być dobieranie odpowiednich słów, które pozwolą Zabójcom podzielić się z nami swoimi najgłębszymi odczuciami. Na podstawie naszych wyborów każda z postaci będzie mogła zakochać się w nas, uznać nas za godnych przyjaźni, lub poczuć do nas kompletną niechęć (a niechęć ze strony Zabójców nie wróży niczego dobrego).

Tropikalna przygoda w uroczej, kreskówkowej grafice pojawi się na Steamie w niedalekiej przyszłości. Znajdź miłość lub zgiń, próbując – tymi słowami twórcy opisują Hooked On You. Czy czujecie się zachęceni?