Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2022, 12:33

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Przy tych postaciach z LoL-a trzeba uważać; zobacz obrazek

Efekty kontroli tłumu w League of Legends wbrew pozorom nie trwają długo. Jeden z graczy pokazał na grafice dziewięć postaci, które mogą najdłużej zatrzymać nas w miejscu.

Źródło: youtube.com/c/leagueoflegends

Stuny, rooty, podbicia w powietrze to w League of Legends normalna sprawa. Są jednak postaci, którym kontrola tłumu (CC) idzie lepiej niż wszystkim innym. Gracz o pseudonimie kratzk0pp postanowił zebrać dziewięcioro najlepszych pod tym względem bohaterów na jednej grafice.

Przyjemna grafika z nieprzyjemnymi bohaterami

Co niektórych może zdziwić, na pierwszym miejscu w kwestii najdłużej trwającego CC nie jest Morgana, a Ashe. Bohaterka z Freljordu za pomocą swojej umiejętności R może ogłuszyć przeciwnika nawet na 3,5 sekundy (długość stuna zależy od dystansu – im mniejszy, tym krótsze ogłuszenie).

Źródło: Reddit

Całą uwagę i tak skradła Morgana

Na drugim miejscu mamy Karmę, która używając kombinacji umiejętności W oraz R jest w stanie unieruchomić przeciwnika na 3,25 sekundy. Co ciekawe, jest ona jedyną postacią w tym zestawieniu, na której wynik składają się dwa skille.

Gracze zwracali również uwagę na to, jak w rzeczywistości krótki jest czas unieruchomienia przeciwnika przez Morganę. Oczywiście na grafice brane pod uwagę są jedynie podstawowe wartości skalujące się wraz z poziomem.

Jak wiemy, czarodziejka posiadając odpowiednie przedmioty jest w stanie zatrzymać gracza na 11 sekund, o czym możecie przeczytać tutaj.

Na tym się jednak nie kończy, ponieważ w grze swojego czasu (w ramach żartu oczywiście) opis umiejętności Q Morgany mówił, iż unieruchamia ono na trzy lata. Skoro trzy sekundy to trzy lata, to możemy domyślać się, skąd Riot wziął swoje 200 lat doświadczenia.

Źródło: Reddit

Naprawdę tylko kilka sekund?

Nawet te kilka sekund podczas meczu w LoL-a może znacznie przeważyć o tym, która ze stron wyjdzie zwycięską ręką ze starcia. Oczywiście taką postać rzeczy zawdzięczamy dość szybkiemu tempu gry, które Riot za sprawą majowego patcha 12.10 i tak chciał nieco zwolnić.

  1. Jak przestałem się martwić i wróciłem do League of Legends
  2. Najlepsze darmowe gry 2022 roku – top 100 gier free-to-play
  3. Uczciwy free-to-play. Darmowe gry, które nie naciągają na kasę