Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 27 sierpnia 2016, 10:15

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 27–28 sierpnia (Assassin's Creed Identity, Neuroshima Hex, True Skate)

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Assassin's Creed Identity, Neuroshima Hex, True Skate, Adventures of Poco Eco i Munin.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Assassin's Creed: Identity

Android: 12,99 zł / iOS: ok. 13 zł

Hitem tego tygodnia jest bezsprzecznie przecena pierwszej mobilnej odsłony cyklu Assassin’s Creed z prawdziwego zdarzenia. Identity zostało zrealizowane w formie trzecioosobowego RPG akcji. Tytuł przenosi nas w czasy włoskiego renesansu i pozwala wcielić w samodzielnie wykreowanego asasyna, którego rozwijamy wraz z postępami w rozgrywce. Kilkanaście typów zadań i świetnie zaprojektowane, typowo asasyńskie lokacje zachęcające do korzystania z akrobatycznych umiejętności bohatera czynią z gry bardzo ciekawe doświadczenie, godne uwagi przez każdego fana serii.

Neuroshima Hex

Android: 2,99 zł

Nasza kolejna propozycja to gra polskiej produkcji. Neuroshima Hex to już staruszek, ale tytuł warszawskiego studia Big Daddy’s Creations stworzony na podstawie gry planszowej autorstwa Michała Oracza pozostaje jedną z najlepszych mobilnych planszówek, a to za sprawą ciekawego postapokaliptycznego klimatu oraz łatwych do opanowania, ale oferujących sporo głębi, zasad zabawy. Do tego tytuł od dnia premiery jest regularnie ulepszany i rozbudowywany. Fani mogą nabyć spory zestaw dodatków, a rok temu twórcy odświeżyli całą oprawę graficzną.

Adventures of Poco Eco

Android: ok. 8 zł

33% taniej niż zwykle kupicie Adventures of Poco Eco – grę przygodową z elementami logicznymi, kładącą nacisk na eksplorację audiowizualnego świata. Bohaterem opowieści jest mały stworek Poco, który wyrusza na poszukiwania Zagubionych Dźwięków. Od powodzenia jego misji zależy przyszłość całego plemienia. Zachwycający, inspirowany muzyką projekt świata idzie tu w parze z piękną grafiką i ujmującym soundtrackiem.

True Skate

Android: ok. 5 zł

Wszystkim fanom deskorolek polecamy grę True Skate. Choć debiutowała ona na rynku w 2012 roku (wersja na Androida rok później), wciąż nie pojawiło się nic, co byłoby w stanie ją przebić. Produkcja zachwyca przede wszystkim wyśmienitym systemem sterowania, opartym na wykonywanych palcami gestach odtwarzających ruch nóg skatera. Dzięki temu kierowanie deskorolką i wykonywanie wszystkich trików jest bardzo intuicyjne, co nie znaczy wcale, że łatwe. Rysą na brylancie są tylko liczne mikropłatności – choćby konieczność wykupienia dodatkowych skateparków (podstawowa wersja oferuje tylko jedną lokację). Warto odnotować, że edycja iOS od ponad dwóch lat oferowana jest w modelu free-to-play.

Munin

Android: ok. 5 zł

Munin to ciekawa, przygodowa gra logiczna, osadzona w realiach nordyckich. Gracz wciela się w tytułowego posłańca Odyna, zamienionego przez Lokiego w śmiertelną dziewczynę. Bohaterka zostaje zmuszona odbyć niebezpieczną podróż przez dziewięć światów Drzewa Strasznego, czyli Yggdrasil. Celem jest odzyskanie kruczej formy i powrót do Asgardu, co oczywiście nie będzie łatwe. Gracz dokonuje tego przemierzając 81 poziomów, na których rozwiązuje rozmaite łamigłówki. Dokonuje tego w interesujący sposób – obracając całe fragmenty plansz, a tym samym zupełnie zmieniając ich wygląd.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – Legendy Wampirów i Tajemnice Czasu

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Kolejny tydzień trwa promocyjna ofensywa zabrzańskiego studia Artifex Mundi, które w tym tygodniu przeceniło nową porcję przygodówek typu HOPA. Tym razem kupicie taniej dwie pozycje: Legendy Wampirów i Tajemnice Czasu (w wersji odświeżonej). Pełna oferta prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: