Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 stycznia 2018, 20:43

Promocje mobilne na weekend 20-21 stycznia (Assassin's Creed Identity, Realpolitiks, Siralim 2)

Przed Wami nowe wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak assin's Creed Identity, Realpolitiks, Siralim 2, Death Point, Bertram Fiddle: Episode 1, ACE Academy i Lucius Demake.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. Przypominamy, że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

Tani, ale czy dobry? Assassin’s Creed Identity za 2,99 zł. - Promocje mobilne na weekend 20-21 stycznia (Assassin's Creed Identity, Realpolitiks, Siralim 2) - wiadomość - 2018-01-19
Tani, ale czy dobry? Assassin’s Creed Identity za 2,99 zł.

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Assassin’s Creed Identity

Aktualny przegląd rozpoczynamy 80-procentową przeceną Assassin’s Creed Identity. Jest to bardzo przyzwoita mobilna odsłona bestsellerowego cyklu, który zaliczył niedawno udany powrót za sprawą Assassin’s Creed Origins. Produkcję zrealizowano w formie trzecioosobowego RPG akcji, który przenosi nas w czasy włoskiego renesansu i pozwala wcielić w samodzielnie wykreowanego asasyna, rozwijanego wraz z postępami w rozgrywce. Kilkanaście typów zadań i świetnie zaprojektowane, typowo asasyńskie lokacje zachęcające do korzystania z akrobatycznych umiejętności bohatera czynią z gry bardzo ciekawe doświadczenie.

 1. Android: 2,99 zł

Realpolitiks Mobile

Polskie studio Jujubee przeceniło mobilną wersję swojej najnowszej produkcji – udanej strategii czasu rzeczywistego typu grand strategy, zatytułowanej Realpolitiks. W grze zostajemy przywódcą jednej ze współczesnych nacji i podejmujemy próbę zapewnienia dobrobytu naszym obywatelom. Wiąże się to z koniecznością nadzorowania kluczowych aspektów funkcjonowania państwa. Akcja gry toczy się w realiach politycznych początku XXI wieku, ukazując jasne i ciemne odcienie władzy. Produkcja oferuje przy tym sporą swobodę w realizacji celów.

 1. Android: 16,99 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Siralim 2

Za połowę ceny możecie zdobyć Siralim 2. Mamy tu do czynienia z oldskulowym RPG, w którym zabawa polega na przemierzaniu lochów pełnych pułapek, wrogów i skarbów, wypełnianiu zadań oraz toczeniu turowych walk. Podczas bitew korzystamy z usług bestii, które wcześniej złapaliśmy i wytresowaliśmy. Jest ich ponad pięćset rodzajów i każdy ze stworów dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Potwory możemy łączyć w pary, a ich potomstwo dziedziczy cechy obu rodziców.

 1. Android: 10,99 zł

Death Point

Osoby preferujące gry akcji za niecałe 10 złotych kupią taktyczną strzelaninę top-down Death Point. Jest to wyjątkowo obszerna produkcja – kampania złożona z dziesięciu rozdziałów wystarcza na dwanaście godzin zabawy – a przy tym całkiem rozbudowana w zakresie mechaniki rozgrywki. System walki dopuszcza korzystanie z otoczenia w charakterze osłon i flankowanie wrogów, premiując likwidowanie przeciwników po cichu. Oferuje przy tym szeroki wybór broni i gadżetów, a także wysokiej jakości szatę graficzną.

 1. Android: ok. 10 zł
 1. iOS: 13,99 zł

Bertram Fiddle: Episode 1

Z okazji niedawnej premiery drugiego epizodu zabawnej gry przygodowej Bertram Fiddle na platformie Google Play, brytyjskie studio Rumpus Animation zdecydowało się obniżyć do zera cenę premierowego rozdziału przygód samozwańczego odkrywcy Bertrama Fiddle’a. Ładna, ręcznie rysowana grafika, bogaty wybór lokacji, interesujące zagadki, oryginalny soundtrack z pełnych dubbingiem i wyjątkowo sprawnie wykreowana, humorystyczna wizja wiktoriańskiego Londynu to najważniejsze zalety tej gry. Drugi epizod możecie kupić za 18,99 zł

 1. Android: za darmo

Inne wyprzedaże gier mobilnych – m.in. Lucius Demake, Mechanic Escape i Revenge of Heroes

W ostatnich dniach na platformach Google Play i App Store przeceniono lub zaoferowano za darmo szereg innych, zwykle mniej znanych pozycji. Są wśród nich epicka visual novel ACE Academy, 8-bitowy demake mrocznej przygodówki Lucius, zręcznościówka logiczna Mechanic Escape oraz jRPG Revenge of Heroes. Oferta prezentuje się następująco:

 1. ACE Academy – Android: ok. 8 zł
 2. Duck Warfare – Android: za darmo / iOS: za darmo
 3. Lucius Demake – Android: ok. 4 zł
 4. Mechanic Escape – Android: ok. 4 zł
 5. Office Story Premium – Android: ok. 5 zł
 6. Revenge of Heroes – Android: ok. 4 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej