Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 sierpnia 2016, 10:39

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 13-14 sierpnia (m.in. Socioball, Doom & Destiny)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Socioball, seria Doom & Destiny, You Are a Knight, seria Enigmatis i Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Socioball

Android: za darmo / iOS: za darmo

Grę logiczną Socioball pobierzecie obecnie za darmo (w wersji bez reklam i mikropłatności). Studio Yellow Monkey zdecydowało się na taki ruch z powodu zmian, jakie zaszły ostatnio w serwisie Twitter (zmiana formatu grafik z .png na .jpg). Spowodowały one, że najważniejsza funkcja społecznościowa gry – dzielenie się własnoręcznie zaprojektowanymi poziomami, odbywające się właśnie za pośrednictwem Twittera – przestała działać. Na szczęście gracze cały czas mogą ogrywać starsze plansze.Jak jednak gra się w Socioball? Celem rozgrywki jest doprowadzenie niebieskiej kulki z punktu A do punktu B. Gracz dokonuje tego nanosząc na pole gry kafelki z rozmaitymi funkcjami – np. nakazujące kulce skręcić lub podskoczyć, przenoszące ją w inne rejony planszy, bądź też aktywujące pomocne mechanizmy. Prosta, ale wciągająca mechanika czyni z Socioball bardzo atrakcyjną pozycję dla fanów gier logicznych.

Wyprzedaż gier z serii Doom & Destiny (Android/iOS)

Studio Heartbit Interactive ponownie wyprzedaje gry z serii Doom & Destiny. Jeden z najlepszych mobilnych cyklów RPG, wzorowany na klasycznych produkcjach z 8- i 16-bitowych konsol, ukazuje losy czterech nerdów. Miłośnicy fabularnych gier stołowych zostali wzięci przez pomyłkę za bohaterów świata fantasy i teraz muszą o niego odpowiednio zadbać. Akcja obu pozycji rozgrywa się w tym samym, pełnym humoru uniwersum, ale w różnych okresach czasowych, co przynosi ciekawe efekty. Na ich ukończenie trzeba przeznaczyć około 40 godzin, więc przygotujcie się na solidną dawkę zabawy na najwyższym, RPG-owym poziomie.

You Are a Knight

Android: ok. 5 zł

You Are a Knight to gra RPG, w której wcielamy się w chłopa marzącego o zostaniu rycerzem. Zabawę rozpoczynamy z gołymi rękoma, ale już po kilku chwilach zdobywamy pierwszy oręż. Pojedynkujemy się z barbarzyńcami, innymi rycerzami, odwiedzamy miasta i sprzedajemy zdobyte łupy, wyposażamy postać w coraz lepszy sprzęt, a także rozmaite napoje lecznicze, a także uczestniczymy w turniejach. W międzyczasie zwiedzamy okoliczne tereny i oddajemy się wędkarstwu.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. seria Enigmatis i Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Tym razem możemy Wam zaproponować cały zestaw gier przygodowych typu HOPA od zabrzańskiego studia Artifex Mundi, w tym Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki, Enigmatis: Duchy Maple Creek oraz Eventide: Słowiańska Baśń. Pełna oferta prezentuje się następująco:

  • Enigmatis: Duchy Maple Creek – 15 zł
  • Enigmatis 2: Mgły Ravenwood – 15 zł
  • Eventide: Słowiańska Baśń – 13 zł
  • Mroczne Arkana: Carnival – 6,50 zł
  • Mroczne Legendy – 7,50 zł
  • Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki – 6,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: