Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2012, 13:02

autor: Adrian Werner

Promocja Rock of Ages na Steam - darmowy weekend i przecena

Na serwisie Steam zorganizowano promocję Rock of Ages. W jej ramach można zagrać za darmo w tryb multiplayer i nabyć pełną wersję gry w mocno obniżonej cenie.

Promocja daje okazję wypróbowania Rock of Ages za darmo. - 2012-10-26
Promocja daje okazję wypróbowania Rock of Ages za darmo.

Wczoraj informowaliśmy o darmowym weekendzie Left 4 Dead 2. Okazuje się, że zombiakowa strzelanka studia Valve nie jest jedyną grą, którą można w obecnie wypróbować bez płacenia na serwisie Steam. Podobną promocję zorganizowano też dla Rock of Ages.

Autorzy, czyli ludzie ze studia ACE Team, udostępnili do godziny 22 w niedzielę za darmo tryb multiplayer z tej gry. Osoby, którym Rock of Ages przypadnie do gustu mogą też nabyć tytuł w promocyjnej cenie, obniżonej o 75% w stosunku do standardowej.

  1. Rock of Ages – kup na serwisie Steam za 1,99 euro (około 8 zł)

Rock of Ages łączy elementy zręcznościówki i gry z gatunku tower defense. Zabawa sprowadza się do pojedynków dwóch stron, z których każda posiada własny zamek. Obie fortece połączone są krętą drogą. Zadaniem każdego z graczy jest przetoczenie przez całą trasę potężnej kamiennej kuli i użycie jej do rozbicia bram rywala. Rozgrywkę urozmaica możliwość budowania struktur, które mają za zadanie spowolnić kulę przeciwnika.

Rock of Ages zbudowano na Unreal Engine 3. - 2012-10-26
Rock of Ages zbudowano na Unreal Engine 3.

Za produkcję gry odpowiada chilijskie studio Ace Team, które ma na koncie również Zeno Clash. Mocną stroną Rock of Ages jest pełna humoru oprawa audiowizualna, która pełnymi garściami czerpie z krótkich filmów animowanych obecnych w programach telewizyjnych grupy Monty Python.

  1. Rock of Ages - recenzja gry z gatunku tower defense
  2. Rock of Ages – oficjalna strona gry