Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2012, 20:30

autor: Ender

Darmowy weekend z grą Left 4 Dead 2 na Steamie

Na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z grą Left 4 Dead 2. Wszyscy użytkownicy serwisu będą mieli do poniedziałkowego wieczoru możliwość ściągnięcia pełnej wersji tytułu i przetestowania jego wszystkich możliwości.

Poza Left 4 Dead 2 w ten weekend za darmo zagramy też w zręcznościowo-strategiczne Rock of Ages - 2012-10-25
Poza Left 4 Dead 2 w ten weekend za darmo zagramy też w zręcznościowo-strategiczne Rock of Ages

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam rozpoczęła się kolejna odsłona akcji „darmowy weekend z...” dzięki, której gracze mają okazję przetestować pełne wersje wybranych tytułów, a następnie kupić je po obniżonej cenie. Przez najbliższe trzy dni wszyscy użytkownicy Steama mogą zapoznać się z Left 4 Dead 2, które mimo kilku lat na karku jest nadal jedną z najlepszych dostępnych na rynku produkcji z nieumarłymi. O rozpoczęciu darmowego weekendu Valve poinformowało na oficjalnym blogu gry. Dla posiadających już tytuł, a jak wskazują statystyki jest ich w sumie kilka milionów, deweloper przygotował niespodziankę w postaci nowego osiągnięcia. Zdobędą je wszystkie osoby pomagające w przejściu kampanii graczom uczestniczącym w promocji.

Aby zainstalować Left 4 Dead 2 wystarczy sprawdzić swoją bibliotekę tytułów i ściągnąć niezbędne pliki. Przez cały czas trwania akcji, która zakończy się w poniedziałek o godzinie 18 polskiego czasu, produkcję Valve kupimy za 3,49 euro czyli około 15 zł.

  1. Left 4 Dead 2 na Steamie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2