Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2018, 09:55

autor: AlexB

Project Reality - kolejna aktualizacja wprowadzi do gry polską armię

W darmowej sieciowej strzelance FPP Project Reality pojawi się polska armia. Rodzime jednostki zostaną dodane wraz z aktualizacją 1.5. Data jej premiery nie jest na razie znana.

PROJECT REALITY W SKRÓCIE:
  • Producent: Project Reality Team;
  • Wydawca: Project Reality Team;
  • Gatunek: sieciowa strzelanka FPP;
  • Platforma docelowa: PC;
  • Aktualizacja 1.5, która wprowadzi do gry polską armię, jest obecnie w przygotowaniu.

Minęło niemal trzynaście lat od premiery wersji 0.1 gry Project Reality. Dzieło Project Reality Team zaczynało jako mod do gry Battlefield 2, który miał maksymalnie urealnić doświadczenie płynące z rozgrywki sieciowej w tytule od studia DICE. Dziesięć lat później modyfikacja zadebiutowała jako samodzielna, darmowa produkcja. Przez cały ten czas Project Reality zgromadziło wokół siebie oddaną bazę graczy i cały czas jest aktywnie rozwijane przez twórców. Wystarczy wspomnieć, że do tej pory opracowali oni 37 dużych aktualizacji i niezliczoną ilość mniejszych patchów. Wczoraj deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli sporą łatkę oznaczoną numerem 1.5, która powinna cieszyć się szczególnym zainteresowaniem ze strony miłośników Project Reality mieszkających w naszym kraju. Wprowadzi ona bowiem długo wyczekiwaną polską armię. Na razie można ją podziwiać na oficjalnych screenach. Część z nich jest dostępna poniżej.

Polska armia jest już gotowa, by wkroczyć do akcji. - Project Reality - kolejna aktualizacja wprowadzi do gry polską armię - wiadomość - 2018-01-29
Polska armia jest już gotowa, by wkroczyć do akcji.

Intensywne prace nad odwzorowywaniem polskich sił zbrojnych trwały od kilku lat. Ostateczny kształt rodzimej armii został osiągnięty dzięki pomocy oddanych członków społeczności Project Reality z kraju nad Wisłą (ich nazwiska i ksywki znajdziecie tutaj). Polska stanie się tym samym jedną z przeszło dwudziestu frakcji, jaką będzie można zagrać w tej popularnej darmowej strzelaninie wieloosobowej.

Obsługa wyrzutni Spike-LR. - Project Reality - kolejna aktualizacja wprowadzi do gry polską armię - wiadomość - 2018-01-29
Obsługa wyrzutni Spike-LR.

Prócz polskiej armii, aktualizacja oznaczona numerem 1.5 wprowadzi szereg nowości do obecnych już w Project Reality frakcji. Rosjanie na przykład otrzymają opancerzonego jeepa GAZ Tigr-M, a Holendrzy ciężarówkę DAF YA-4442. Ponadto patch poprawi optymalizację, wyeliminuje szereg błędów oraz ulepszy kilka aspektów rozgrywki. O części z tych ostatnich można przeczytać w uaktualnionej instrukcji użytkownika, dostępnej bezpłatnie pod tym adresem.

Rosomak w akcji. - Project Reality - kolejna aktualizacja wprowadzi do gry polską armię - wiadomość - 2018-01-29
Rosomak w akcji.

Nie wiadomo na razie, kiedy aktualizacja oznaczona numerem 1.5 zadebiutuje w Project Reality. Twórcy mają nadzieję, że podczas prac nie pojawią się żadne nieprzewidziane utrudnienia i patch pojawi się wkrótce. Do tego czasu proszą o cierpliwość. O wszelkich postępach poinformują za pośrednictwem mediów społecznościowych i oficjalnego forum gry.

Bez wsparcia pojazdów opancerzonych ani rusz. - Project Reality - kolejna aktualizacja wprowadzi do gry polską armię - wiadomość - 2018-01-29
Bez wsparcia pojazdów opancerzonych ani rusz.