Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2017, 19:46

autor: Góral

Pro Evolution Soccer 2018 - PC-towe demo już dostępne

Wraz z europejską premierą gry Pro Evolution Soccer 2018 na Steamie pojawiła się jej wersja demonstracyjna. Demo dostępne jest też od kilkunastu dni na konsolach.

Kilkanaście dni temu na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360 ukazała się wersja demonstracyjna gry Pro Evolution Soccer 2018. Firma Konami zapowiedziała, że PC-towe demo pojawi się jakiś czas później. Okazało się jednak, że nie musieliśmy na nie czekać zbyt długo, gdyż dziś, w dniu europejskiej premiery, na Steamie zadebiutowała także próbka produkcji.

Przypominamy, że wersja demonstracyjna daje możliwość pokierowania następującymi drużynami: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Liverpool FC, Inter Mediolan, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA Boca Juniors, Club Atlético River Plate, CSD Colo-Colo. Do tego dochodzą trzy reprezentacje – Niemiec, Argentyny oraz Brazylii. Mecze (spotkania towarzyskie) rozgrywamy na stadionach Camp Nou i Signal Iduna Park.

Jeżeli zastanawialiście jak faktycznie wypada tegoroczna odsłona serii na PC-tach, to wystarczy udać się na Steama i przekonać się samemu.

Hurra! PC-towe demo nowego PES-a już dostępne. - Pro Evolution Soccer 2018 - PC-towe demo już dostępne - wiadomość - 2017-09-14
Hurra! PC-towe demo nowego PES-a już dostępne.

Na koniec przypominamy, że Pro Evolution Soccer 2018 to udana produkcja, usprawniająca już i tak bardzo dobrą mechanikę rozgrywki z zeszłorocznej edycji. Tym razem zabawa jest nieco wolniejsza, mamy większą kontrolę nad piłką, doczekaliśmy się nowych animacji, a poza tym wersja PC-towa w końcu nie odstaje od tej z konsol Xbox One i PlayStation 4.