Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2013, 09:50

Pro Evolution Soccer 2014 na pierwszym zwiastunie. Więcej zobaczymy 6 czerwca

Firma Konami udostępniła fragment zwiastuna Pro Evolution Soccer 2014, którego pełną wersję ujrzymy 6 czerwca tego roku, czyli niespełna tydzień przed targami E3 w Los Angeles. Filmik pokazujący nowe oblicze piłkarskiej serii zostanie upubliczniony na konferencji Konami.

Opublikowano niespełna 45-sekundowy zwiastun Pro Evolution Soccer 2014, kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu firmy Konami, prezentujący pokrótce możliwości nowego silnika, Fox Engine, który będzie napędzać także Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Czy w tym roku doczekamy się rewolucji w serii Pro Evolution Soccer? - Pro Evolution Soccer 2014 na pierwszym zwiastunie. Więcej zobaczymy 6 czerwca - wiadomość - 2013-05-31
Czy w tym roku doczekamy się rewolucji w serii Pro Evolution Soccer?

Adam Bhatti, przedstawiciel japońskiego producenta, stwierdził, że widoczne na nagraniu modele zawodników to faktycznie to, co potrafi wygenerować Fox Engine. Tym samym nie jest to filmowy, renderowany zwiastun, jak sądziło wielu graczy. Przekonać o tym ma nas pełna wersja materiału wideo, która zostanie przedstawiona na konferencji Konami poprzedzającej targi E3. Więcej szczegółów poznamy za kilka dni.

Zapewnienia o tym, że zwiastun nie jest „podrasowany” - Pro Evolution Soccer 2014 na pierwszym zwiastunie. Więcej zobaczymy 6 czerwca - wiadomość - 2013-05-31
Zapewnienia o tym, że zwiastun nie jest „podrasowany”

Według wcześniejszych informacji Fox Engine pozwala na bardzo realistyczne odwzorowywanie zawodników, a nowa fizyka gry sprawi, że wirtualne mecze piłki nożnej będą przypominać prawdziwe zmagania sportowe. Twórcy już teraz zapowiedzieli odświeżony system sterowania i naturalniejsze zachowanie się zarówno piłkarzy, jak i piłki na boisku. Możliwości Fox Engine w pełni poznamy najprawdopodobniej na PlayStation 4 i Xboksie One (mamy nadzieję, że także na PC). Gra w wersjach na konsole obecnej generacji pewnie będzie nieco odstawać ze względu na ograniczone możliwości sprzętu.

Konferencja Konami odbędzie się 6 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. O samej grze więcej zapewne dowiemy się także na targach E3, które rozpoczną się 11 czerwca.