Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 maja 2012, 11:50

autor: Muninn

Prezenty dla fanów serii Worms - obniżki cen i darmowy weekend z Worms: Reloaded na Steamie

Studio Team 17, twórcy gier z serii Worms, przygotowało na najbliższy tydzień promocje, dzięki którym możliwy będzie zakup edycji Worms: Reloaded po znacznie niższej cenie. Z upustu na gry z popularnego cyklu będą mogli skorzystać także posiadacze komputerów Mac i urządzeń korzystających z systemu iOS.

Brytyjskie studio Team 17 zapowiedziało, że w ten weekend wielbiciele gier z serii Worms będą mogli zapoznać się za darmo z edycją Worms: Reloaded poprzez serwis Steam. Udostępniona zostanie wersja gry zawierająca tryb multiplayer.

Prezenty dla fanów serii Worms - obniżki cen i darmowy weekend z Worms: Reloaded na Steamie - ilustracja #1

Worms: Reloaded będzie można sprawdzić w akcji od dzisiaj od godziny 20:00 (czasu polskiego) do 23:00 w niedzielę. Ponadto Team 17 zaoferuje znaczny, 66-procentowy upust od standardowej ceny (20 dolarów; ok. 70 zł) na zakup tego tytułu. Promocja potrwa do godziny 20:00 w poniedziałek.

Worms: Reloaded to produkcja zawierająca m.in. około 60 misji dla jednego gracza, w pełni wyposażony edytor map oraz ponad 45 rodzajów broni. Przy zakupie w czasie trwania promocji gracze otrzymają także takie DLC jak:

  • Puzzle Pack - 20 misji w trybie single player, w których stajemy naprzeciwko różnych umysłowych wyzwań,
  • Time attack Pack - 20 misji dla jednego gracza, w których najważniejsze jest szybkie dotarcie do wyznaczonego punktu za pomocą liny i plecaka odrzutowego,
  • Retro Pack – 15 zadań w trybie single player wybranych z Worms: Armageddon i dostosowanych do nowej wersji gry,
  • Forts and hats Pack– zestaw zawierający 10 fortów i 6 kapeluszy.
Prezenty dla fanów serii Worms - obniżki cen i darmowy weekend z Worms: Reloaded na Steamie - ilustracja #2

Ale to nie wszystko, co zostało przygotowane dla fanów marki. Jak przystało na Brytyjczyków, deweloperzy z Team 17 pragną uczcić sześćdziesiątą rocznicę wstąpienia na tron królowej Elżbiety II. W związku z tym możliwe będzie nabycie gier Worms, Worms 2: Armageddon oraz Worms Crazy Golf na urządzenia z systemem iOS w znacznie niższej cenie (0,99 dolara; ok. 3,50 zł).

Oprócz tego zaplanowano specjalną wyprzedaż dla posiadaczy komputerów Mac. Na Mac App Store w czasie trwania promocji będzie można kupić Worms Crazy Golf oraz Worms Special Edition za 3,99 dolarów (ok. 14 zł). Obydwie wyprzedaże rozpoczną się dzisiaj, a zostanie zakończone 6 czerwca.