Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2017, 12:05

autor: jaauba

Premiera The Elder Scrolls: Legends na PC

Najnowsza aktualizacja nieoczekiwanie kończy długi okres beta testów The Elder Scrolls: Legends i umożliwia darmowe pobranie pełnej gry. Ponadto przy okazji premiery firma Bethesda zapowiedziała na 5 kwietnia dodatek Upadek Mrocznego Bractwa.

Jak informuje firma Bethesda, gra karciana The Elder Scrolls: Legends wraz z wprowadzeniem ostatniego patcha 1.62.1 kończy trwający od sierpnia ubiegłego roku okres beta testów. To małe zaskoczenie, bo w zasadzie zmiany wprowadzane w ostatnich aktualizacjach skupiały się wyłącznie na aspektach technicznych, a twórcy nie anonsowali oficjalnego startu. Niemniej jednak, The Elder Scrolls: Legends debiutuje przed znajdującą się w fazie zamkniętych beta testów na PC i XOne grą Gwint: Wiedźmińska gra karciana i może już nawiązać walkę z liderem tego gatunku gier – Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Warto dodać, że wszystkie zakupy i postępy dokonane w ostatnich miesiącach przez graczy zostały zachowane w pełnej wersji. Premierowa aktualizacja 1.62.1 przyniosła również możliwość wcześniejszego zamówienia zaplanowanego na 5 kwietnia dodatku Upadek Mrocznego Bractwa, mającego zawierać niezależną kampanię i 40 nowych kart. Elementem towarzyszącym premierze jest także bogata seria artykułów (na razie tylko w języku angielskim) tłumaczących mechanikę, taktyki i niuanse gry.

Najnowsza gra Bethesdy ma ambicję konkurowania z Hearthstone: Heroes of Warcraft. - Premiera The Elder Scrolls: Legends na PC - wiadomość - 2017-03-09
Najnowsza gra Bethesdy ma ambicję konkurowania z Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Przypomnijmy, że w naszej zapowiedzi, opublikowanej na 7 miesięcy przed premierą, zwracaliśmy uwagę na zaskakująco wysoki poziom produkcji, w której przez ten czas zaimplementowano liczne poprawki i udogodnienia. Niespodziewana premiera The Elder Scrolls: Legends, i to w pełnej polskiej wersji językowej, jest rzuceniem rękawicy pod nogi Gwinta od CD Projekt RED. Elementem łączącym oba tytuły będzie sprzedaż kampanii fabularnych: zapowiedziany powyżej dodatek The Fall of the Dark Brotherhood będzie płatny, podobnie jak rozszerzenia karcianej gry o przygodach Geralta z Rivii.