Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 25 czerwca 2016, 00:35

Premiera Rocket League Collector's Edition

Branżowy fenomen, który w edycji cyfrowej podbił serca ponad 15 milionów graczy na całym świecie, doczekał się wersji pudełkowej – i to od razu jako Collector’s Edition. Wydawnictwo Techland, oficjalny partner 505 Games, informuje o dzisiejszej premierze Rocket League: Collector’s Edition na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Rocket League: Collector’s Edition bazuje na prostocie i przejrzystych zasadach, a jednocześnie oferuje niemal nieskończone pokłady doskonałej zabawy. To szalone połączenie wyścigów z piłką nożną. Auta w Rocket League potrafią jednak skakać, jeździć po ścianach czy uderzać piłkę "przewrotką". Grę wzbogacono o najnowszy dodatek „Hoops” (mecze na zasadach koszykówki), a dzięki opcji podzielonego ekranu (split-screen) gra umożliwia zabawę jednocześnie 4 graczom przy jednej konsoli.

Rocket League: Collector’s Edition to gratka zarówno dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem, jak i oddanych fanów. Oferowane przez Techland wydanie wzbogacone jest dodatkami. Gracze dostaną najlepsze DLC - Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars i Chaos Run, zawierające nowe auta i elementy do ich kustomizacji oraz kolekcjonerski art wykonany w technice litografii. Dodatkowa atrakcja dla posiadaczy Collector’s Edition to wcześniejszych dostęp do czterech nowych, ekskluzywnych samochodów – Aftershock, Maruder oraz futurystycznych aut z Neo Tokyo: Esper i Masamune. Samochody będzie można pobrać przed ich oficjalną premierą.

Rocket League Collector’s Edition dostępna jest wersjach na PlayStation 4 i Xbox One. Sugerowana cena detaliczna to 129,90 zł. Szczegóły wydania można zobaczyć na załączonej grafice.

Rocket League: Collector’s Edition - Premiera Rocket League Collector's Edition - wiadomość - 2016-06-25
Rocket League: Collector’s Edition