Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release IMGN.pro Press Release 28 listopada 2014, 16:53

Premiera nowych symulatorów od IMGN.PRO

Wszystkie z wymienionych tytułów ukażą się w polskiej wersji językowej, w bardzo atrakcyjnych cenach, specjalnie dostosowanych dla polskich graczy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

IMGN.PRO partner firmy Astragon Software ma przyjemność ogłosić, że w dniu dzisiejszym swoją premierę mają trzy rewelacyjne symulacje: Construction Simulator 2015, TransOcean: Transport Morski oraz TrainFever!

Construction Simulator 2015 to najnowsza odsłona popularnej serii symulatorów budowlanych. Tym razem jeszcze bardziej rozbudowana i dostosowana do oczekiwań graczy. W tegorocznej edycji fanom będzie dane zasiąść za kółkiem 15 realistycznie odwzorowanych maszyn budowlanych, tak uznanych marek jak MAN, Still czy Liebherr.

Duży, otwarty świat daje pełną swobodę zabawy, wiele różnorodnych misji budowlanych, jak również tryb multiplayer, w którym ramię w ramię ze znajomymi będzie można sprostać wymagającym zadaniom.

Train Fever – to symulator kolejowego biznesu, umiejscowiony w generowanym proceduralnie świecie. Gra rozpoczyna się w realiach schyłku XIX wieku, kiedy to zostajemy menedżerem firmy transportowej, naszym zadaniem jest budowa infrastruktury, stacji, zakup pojazdów i zarządzanie nimi w jak najbardziej efektywny sposób. Train Fever powstało na bazie silnika specjalnie stworzonego na potrzeby tego tytułu, który poprzez rezygnację z klasycznego modelu siatki pozwala na pełną dowolność konstrukcyjnych poczynań gracza.

TransOcean – Transport Morski – symulator, w którym celem jest zbudowanie i zarządzanie jak największą flotą statków transportowych, dokonując globalnej ekspansji swojej firmy. Na gracza czeka między innymi 55 największych i najbardziej znanych portów, jak również zupełnie egzotycznych destynacji. 20 klas statków do wyboru wpływa na strategiczne zróżnicowanie rozgrywki, co więcej TransOcean daje szansę aby bezpośrednio zasiąść za ich sterami w momencie wpływania i wypływania z portów.

Wszystkie z wymienionych tytułów ukażą się w polskiej wersji językowej, w bardzo atrakcyjnych cenach, specjalnie dostosowanych dla polskich graczy:

Construction Simulator 2015 – 69.99 PLN

TransOcean – Transport Morski – 59.99 PLN

Train Fever – 49.99 PLN

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.