Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 15 maja 2014, 00:14

Premiera Minecraft: PlayStation®3 Edition w wersji fizycznej

W nowej edycji na PS3® znajdziesz wszystkie funkcje typowe dla wersji konsolowej Minecraft, a także pełny zestaw opcji z najnowszej aktualizacji gry (aktualizacja 14), w tym szmaragd, skrzynia Kresu, ziemniaki i wiele innych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe wprowadza dziś do sprzedaży nową edycję fenomenu na rynku gier – Minecraft: PlayStation®3 Edition. Od 14 maja jest ona dostępna na płycie. Tę szalenie popularną grę już od końca zeszłego roku można było pobierać z PSN. Do tej pory uczyniło to ponad 1,5 miliona użytkowników, co plasuje ją wśród najbardziej poszukiwanych tytułów w usłudze PSN.

Premiera Minecraft: PlayStation®3 Edition w wersji fizycznej - ilustracja #1

Minecraft został stworzony przez niezależne szwedzkie studio Mojang i oficjalnie wszedł na rynek w 2011 r. Społeczność graczy przyjęła ten tytuł nadzwyczaj dobrze. Od tej pory grę kupiło ponad 14 milionów osób, które tworzą w niej wszystko – od łodzi aż po całe miasta. Minecraft umożliwia graczom wybranie własnego stylu gry i dostosowania opcji do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu wśród fanów tej pozycji znajdziemy zarówno doświadczonych graczy, jak i tych początkujących.

Buduj, twórz, poznawaj świat i ciesz się nieograniczoną swobodą działania. Dokopuj się do nieodkrytych jeszcze głębin lub wznoś niesamowite konstrukcje – od niepozornych domków aż po całe miasta. Samodzielnie lub ze znajomymi: w wieloosobowym trybie dla maksymalnie ośmiu graczy przez sieć oraz w trybie dzielonego ekranu dla czterech graczy. Daj się ponieść wyobraźni!

W nowej edycji na PS3® znajdziesz wszystkie funkcje typowe dla wersji konsolowej Minecraft, a także pełny zestaw opcji z najnowszej aktualizacji gry (aktualizacja 14), w tym szmaragd, skrzynia Kresu, ziemniaki i wiele innych.

Poza nadchodzącym wydaniem dyskowym na PS3® jeszcze w tym roku Minecraft pojawi się także na PlayStation®4 i PlayStation®Vita.