Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2012, 12:55

autor: Sarge

Premiera gry Carrier Command: Gaea Mission znowu przesunięta. Pojutrze start beta testów

Premiera zapowiedzianej w 2008 roku strategicznej gry Carrier Command: Gaea Mission została kolejny raz przesunięta. W zamian studio Bohemia Interactive już pojutrze udostępni wersję beta swojej produkcji. Sprawdzą ją tylko osoby z zamówieniami przedpremierowymi.

Czeskie studio Bohemia Interactive po raz kolejny przesunęło premierę gry Carrier Command: Gaea Mission. Osoby z zamówieniami przedpremierowymi będą jednak mogli już za dwa dni sprawdzić wersję beta tej dość długo tworzonej produkcji.

Według najnowszych informacji, Carrier Command: Gaea Mission ukaże się we wrześniu bieżącego roku. To kilka miesięcy później niż zapowiadano ostatnio – jeszcze na początku roku twórcy utrzymywali, że tytuł pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale. Wciąż nieznana pozostaje dokładna data wydania.

Premiera gry Carrier Command: Gaea Mission znowu przesunięta. Pojutrze start beta testów - ilustracja #1

W zamian za dłuższy okres oczekiwania, deweloper uruchomił ofertę Play & Contribute Beta. Chcąc z niej skorzystać, musicie złożyć przedpremierowe zamówienie na cyfrową wersję gry za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Standardowa edycja kosztuje 19,99 euro, czyli ok. 83 złotych. Z kolei płacąc 39,99 euro (ok. 165 złotych) dostaniecie dodatkowo kod do wykorzystania w serwisie Steam oraz elektroniczną ścieżkę dźwiękową Gaea Universe. Trudno powiedzieć, z czego wynika dwukrotnie wyższa cena w tym przypadku.

Po uiszczeniu stosownej opłaty, 6 kwietnia otrzymacie dostęp do wersji beta pozwalającej sprawdzić „streszczoną” wersję kampanii dla jednego gracza. Zostanie ona pozbawiona fabuły, a gracze będą mogli sprawdzić samą rozgrywkę. Dopiero w końcowym produkcie poszczególne misje zostaną wzbogacone o odpowiednią historię.

Carrier Command: Gaea Mission to strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości. Tytuł bazuje na oryginalnej grze Carrier Command wydanej w 1988 roku – oczywiście został odpowiednio odświeżony i dopracowany w kwestii oprawy graficznej. Wcielimy się w dowódcę lotniskowca zdolnego przenosić mniejsze pojazdy bojowe, którym będziemy wydawać rozkazy lub samodzielnie nimi kierować.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.