Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2018, 09:26

autor: Adrian Werner

Premiera Farming Simulator 19

Dzisiaj na rynku zadebiutowała gra Farming Simulator 19, czyli najnowsza odsłona najpopularniejszego cyklu rolniczego. Tytuł trafił równocześnie na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Konie to jedna z największych nowości w Farming Simulator 19. - Premiera Farming Simulator 19 - wiadomość - 2018-11-21
Konie to jedna z największych nowości w Farming Simulator 19.
FARMING SIMULATOR 19 W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: GIANTS Software
 2. Wydawca: Focus Home Interactive
 3. Gatunek: symulator rolniczy
 4. Platformy: PC, XONE, PS4
 5. Data premiery: 20 listopada 2018 r.

Nadszedł wreszcie dzień, na który fani wirtualnego rolnictwa czekali od wielu miesięcy. Do sprzedaży trafiła dzisiaj gra Farming Simulator 19, czyli najnowsza odsłona przebojowego cyklu studia GIANTS Software. Produkcja dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach sprzętowych oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Jeśli rozważacie zakup wydania pecetowego, to przed podjęciem decyzji warto zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi. Niestety, autorzy udostępnili jedynie minimalną konfigurację, nie podając, jaki sprzęt będzie potrzebny do cieszenia się wszystkim, co gra ma do zaoferowania.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
 2. Pamięć RAM: 4 GB RAM
 3. Karta grafiki: z 2 GB pamięci i obsługą DirectX 11 (Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7770 lub lepsza)
 4. Miejsce na dysku: 20 GB
 5. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 10

Autorzy zachwalają grę jako duży krok naprzód dla całej marki. Oferuje ona największy wybór maszyn rolniczych w historii serii. Wśród nich po raz pierwszy pojawiły się modele produkowane przez firmę John Deere. Listę upraw zasiliła m.in. bawełna oraz owies. Natomiast do żywego inwentarza wreszcie dołączyły konie, a jazda na nich stała się dodatkową formą transportu po naszych włościach.

Deweloperzy dużo pracy włożyli również w ulepszenie oprawy graficznej. Gra prezentuje się wyraźnie ładniej niż poprzednie odsłony, oferując wyższy poziom detali, ładniejsze efekty oraz większą liczbę obiektów na mapach.

Pierwsze recenzje dopiero zaczynają pojawiać się w sieci, więc na razie trudno ocenić, czy Farming Simulator 19 spełnił pokładane w nim nadzieje. Na Steamie wrażenia graczy są na razie mieszane i tylko 61% ocen użytkowników jest pozytywnych. Produkcja obrywa głównie za niedopracowanie techniczne oraz zbyt duże podobieństwo do wcześniejszych odsłon.

 1. Pierwsze informacje o Farming Simulator 19 - ładniej, więcej, lepiej
 2. Oficjalna strona gry Farming Simulator 19