Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2012, 09:15

autor: Sarge

Pre-order Counter-Strike: Global Offensive z wcześniejszym dostępem do gry

Jeśli nie możecie doczekać się premiery gry Counter-Strike: Global Offensive, powinniście złożyć pre-order w serwisie Steam, dający wcześniejszy dostęp do tego tytułu. Nabywcy zamówień przedpremierowych mogą liczyć również na 10% zniżki. Promocja nie obejmuje wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam trwa przedsprzedaż gry Counter-Strike: Global Offensive. Osoby, które zamówią długo oczekiwany tytuł przed premierą, otrzymają 10% zniżkę i dostęp do wersji beta na tydzień przed oficjalnym debiutem.

Powyższa informacja oznacza, że nabywcy pre-orderów będą mogli zagrać w pecetową edycję Counter-Strike: Global Offensive już 14 sierpnia. Twórcy nie uściślili, co zostanie zawarte w becie. Można się jednak domyślać, że nie będzie różniła się zbyt mocno od pełnej wersji, która oficjalnie ukaże się 21 sierpnia na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Z drugiej strony możliwy jest też scenariusz, w którym udostępniona zostanie tylko część zawartości końcowego produktu.

Pre-order Counter-Strike: Global Offensive z wcześniejszym dostępem do gry - ilustracja #1
Wkrótce marka Counter-Strike przypomni o sobie na nowo

Jeśli zamówicie Counter-Strike: Global Offensive na Steamie przed premierą, zapłacicie 9,89 euro, czyli ok. 40 złotych. To 10% mniej niż po oficjalnym debiucie, kiedy cena zostanie ustalona na poziomie 10,99 euro, a więc ok. 45 złotych. Fani serii powinni więc rozważyć złożenie pre-ordera, bo wobec dwóch powyższych udogodnień staje się on bardziej opłacalny.

Można również zakupić pakiet Counter-Strike: Complete, który przez najbliższe 40 godzin pozostanie przeceniony w ramach promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia. Zestaw składający się z czterech gier (Counter-Strike, Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Global Offensive) jest w tym czasie dostępny za 14,27 euro (ok. 58 złotych).

Counter-Strike: Global Offensive to kolejna odsłona popularnej strzelaniny sieciowej, w której naprzeciw siebie stają terroryści oraz siły specjalne. W stosunku do pierwowzoru tytuł otrzyma ulepszoną oprawę graficzną oraz nieco zmodyfikowane wersje doskonale znanych map. Z kolei sterowanie i mechanika rozgrywki zostaną przeniesione z oryginalnego Counter-Strike’a. Nad grą pracowała firma Valve we współpracy ze studiem Hidden Path Entertainment. Pełna wersja ukaże się w usługach Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live.