Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2012, 19:14

autor: Olek

LittleBigPlanet Karting – termin premiery, bonus w przedsprzedaży i edycja specjalna gry

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się garść informacji dotycząca premiery gry LittleBigPlanet Karting. Wyścigi z udziałem Sackboya i postaci z uniwersum serii LittleBigPlanet pojawią się w europejskich sklepach 7 listopada.

LittleBigPlanet Karting – termin premiery, bonus w przedsprzedaży i edycja specjalna gry - ilustracja #1

Szmaciana kukiełka, która podbiła serca użytkowników konsoli PlayStation 3, szlifuje umiejętności widowiskowej jazdy gokartami pod okiem ekipy deweloperskiej studia United Front Games. Tymczasem firma Sony Computer Entertainment poinformowała dziś, że gra LittleBigPlanet Karting ukaże się 6 listopada na rynku amerykańskim, a dzień później dostępna będzie dla graczy z większości europejskich krajów.

Tradycyjnie dla nabywców tytułu w systemie przedsprzedaży przewidziano bonus. Każdy, kto zdecyduje się na zakup gry przed premierą otrzyma dostęp do zestawu materiałów DLC - Game Maker Pack. Znajdą się w nim m.in. specjalne „skórki” dla Sackboya. Szmacianego bohatera można będzie przebrać za kierowcę wyścigowego, maskotkę studia UFG albo za... Kevina Buttlera, wiceprezesa PlayStation. Gracze zyskają także odpowiednie pojazdy – bolid Formuły 1, tekturowego gokarta w kształcie automatu do gier lub wózek golfowy w formie buggie.

Poza standardowym wydaniem gry firma Sony Computer Entertainment nosi się również z zamiarem wypuszczenia edycji specjalnej. Szczegóły zawartości LittleBigPlanet Karting Special Edition owiane są mgiełką tajemnicy. Na razie wiadomo jedynie tyle, że całość zapakowana zostanie w pudełko z efektem 3D.

Przy okazji ujawnienia informacji o terminach premiery, wydawca opublikował również nowy zwiastun LBP Karting, który powinien uzmysłowić graczom, czego mogą spodziewać się po nowej grze z Sackboyem.