Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 marca 2015, 12:37

autor: Góral

Praca w GRY-OnLine S.A. - samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta, który pomógłby nam w dalszym rozwoju firmy GRY-OnLine S.A. Jeżeli kochasz gry wideo, mieszkasz w Krakowie i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy, to zachęcamy do zaznajomienia się z dalszą treścią wiadomości.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy GRY-OnLine S.A., poszukujemy kandydata na samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta. Do zadań nowego pracownika należałyby nie tylko prace administracyjne, ale także raportowanie sprzedaży, obsługa systemu Growej Porównywarki Cenowej oraz wspieranie naszych klientów.

Od zainteresowanych osób oczekujemy przede wszystkim zamieszkania w Krakowie, gdyż miejscem pracy byłaby redakcja serwisu www.gry-online.pl. Do tego należy wykazać się dobrą obsługą komputera i pakietu Office (głównie Word i Excel), porządną znajomością języka angielskiego oraz oczywiście polskiego. Idealny kandydat byłby też samodzielny i dokładny, a poza tym wszystkim uwielbiamy wesołe osoby, więc poczucie humoru będzie dodatkowym atutem.

Praca w GRY-OnLine S.A. - samodzielne stanowisko do spraw administracji i obsługi klienta - ilustracja #1

Ze swojej strony oferujemy pracę przez trzydzieści godzin tygodniowo, możliwość rozwoju oraz kontakt z branżą gier. Jeżeli więc pasjonujesz się elektroniczną rozrywką i chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym, to gorąco zachęcamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres mailowy [email protected]. W temacie koniecznie wpiszcie słowo „PRACA”, a do zgłoszenia załączcie klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Jednocześnie zachęcamy do przejrzenia naszych pozostałych ofert pracy, gdyż dobrzy autorzy do newsroomu, encyklopedii i poradników są zawsze mile widziani.