Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2017, 11:55

autor: Vergil

Poznajcie Left Alive – survivalową grę akcji od Square Enix

Na konferencji Sony poprzedzającej tegoroczne targi Tokyo Game Show firma Square Enix zapowiedziała nową produkcję. Mowa o Left Alive, czyli survivalowej grze akcji, nad którą pieczę sprawują branżowi weterani.

Konferencja Sony poprzedzająca tegoroczne targi Tokyo Game Show przyniosła zapowiedź zupełnie nowej produkcji, nad którą swoje opiekuńcze skrzydła rozpostarła firma Square Enix. Mowa o Left Alive, czyli survivalowej grze akcji, której pierwszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i pecety, a jego premiera ma się odbyć w 2018 roku.

Niestety aktualnie nie wiemy zbyt wiele na temat Left Alive – na konkrety przyjdzie nam poczekać do 21 września, kiedy to wydawca podzieli się nimi w trakcie własnej konferencji prasowej. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w serwisie YouTube o 4:00 polskiego czasu.

Aktualnie nie wiemy zbyt wiele na temat Left Alive. Udostępnione przez twórców materiały prezentują się klimatycznie, toteż warto mieć ten tytuł na oku. - Poznajcie Left Alive – survivalową grę akcji od Square Enix - wiadomość - 2017-09-19
Aktualnie nie wiemy zbyt wiele na temat Left Alive. Udostępnione przez twórców materiały prezentują się klimatycznie, toteż warto mieć ten tytuł na oku.

Jeśli powyższa grafika skojarzyła Wam się z serią Metal Gear Solid, to musicie wiedzieć, że dobrze kombinujecie – do prac nad grą zaangażowano Yojiego Shinkawę, który wcześniej pracował w studiu Kojima Productions, piastując stanowisko dyrektora artystycznego oraz projektanta postaci i mechów; to właśnie jemu zawdzięczamy wygląd bohaterów i maszyn z czwartej oraz piątej odsłony tego kultowego cyklu, a także grafik koncepcyjnych towarzyszących wymienionym produkcjom. Oprócz niego pieczę nad Left Alive sprawuje również Toshifumi Nabeshima (wcześniej odpowiedzialny za serię Armored Core) oraz Takayuki Yanase, znany przede wszystkim dzięki serialom anime Ghost in the Shell: Arise i Mobile Suit Gundam 00 oraz grze Xenoblade Chronicles X.