Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2019, 14:12

autor: Serek

Powstaje bijatyka Power Rangers [aktualizacja: oficjalna zapowiedź]

W sieci pojawił się zwiastun gry Power Rangers: Battle for the Grid. Będzie to bijatyka w stylu serii Street Fighter. Tytuł ukaże się w kwietniu tego roku na konsolach (PS4, XOne, Switch) i nieco później na PC.

Aktualizacja: oficjalna zapowiedź gry

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie przecieku. Działa już oficjalna strona tytułu, z której wynika, że produkuje go mało znane amerykańskie studio nWay (pod auspicjami firm Hasbro i Lionsgate Games), a premiera faktycznie nastąpi w kwietniu – ale tylko na konsolach; pecetowcy będą musieli poczekać trochę dłużej. A sama gra? Nie wyróżnia się na tle innych bijatyk. Ma być przystępna, a jednocześnie głęboka od strony mechaniki, kłaść spory nacisk na sieciową rywalizację (również cross-platformową – ale nie na PS4) i dostawać regularne zastrzyki nowych atrakcji po premierze. Twórcy podkreślają też, że swoim dziełem oddają hołd marce Power Rangers na jej 25-lecie.

  1. Oficjalna strona internetowa Power Rangers: Battle of the Grid

Oryginalna wiadomość: przeciek

Wygląda na to, że wszyscy fani Power Rangers doczekają się pełnoprawnej gry na bazie ich ulubionego serialu. W sieci pojawił się nieoficjalny trailer produkcji zatytułowanej Power Rangers: Battle for the Grid. Jeżeli wspomniany zwiastun jest przeciekiem tytułu, który rzeczywiście ukaże się w przyszłości, najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z bijatyką w stylu serii Street Figher. Według trailera, gra ma ukazać się na wszystkich wiodących platformach obecnej generacji, czyli na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz PC. Tytuł miałby zadebiutować w kwietniu bieżącego roku.

Chcielibyście bijatykę z kultowymi postaciami z Power Rangers? - Powstaje bijatyka Power Rangers [aktualizacja: oficjalna zapowiedź] - wiadomość - 2019-01-18
Chcielibyście bijatykę z kultowymi postaciami z Power Rangers?

Produkcja wygląda nieco jak ulepszona wersja mobilnej gry Power Rangers Legacy Wars. Poza orientacyjną datą premiery oraz platformami docelowymi, ze zwiastuna możemy dowiedzieć się, że grę można zamówić przedpremierowo, otrzymując bonusowo skórkę Zielonego Rangera. Strona internetowa, która widnieje na trailerze, jest jednak jeszcze nieaktywna. Portal Dark Side of Gaming podaje, że tytuł ma kosztować 19,99 dolarów, co w przeliczeniu daje około 75 złotych. Serwis informuje również o tym, że o ile wersje konsolowe trafią do sprzedaży w kwietniu, to edycja na PC będzie dostępna w późniejszym terminie.

Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji o Power Rangers: Battle for the Grid, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli gra rzeczywiście ma trafić do sprzedaży, pewnie niedługo usłyszymy o niej bezpośrednio od producenta lub wydawcy.