Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 16:30

autor: Michał "Maycuzai" Zegar

Polskie World War 3 w końcu staje się darmowe, znamy datę otwartej bety

Poznaliśmy datę rozpoczęcia otwartej bety polskiej strzelanki World War 3. Wraz z jej startem tytuł przejdzie na model free-to-play.

Źrodło fot. Twitter | World War 3
i

Źródło grafiki: Twitter | World War 3.

Polskie studio The Farm 51 poinformowało dzisiaj, że otwarta beta jego sieciowej strzelanki World War 3 wystartuje 29 września (o 12:00 czasu polskiego). W tym samym dniu tytuł przejdzie na model free-to-play, co oznacza, że będzie dostępny za darmo dla każdego – za pośrednictwem Steama lub MGLaunchera.

Gracze, którzy wykupili dostęp do zamkniętych testów tytułu, zostaną dopuszczeni do otwartej bety wcześniej niż reszta, bo już 26 września (o 15:00). Warto przypomnieć, że wraz z jej startem utracą wszystko, co do tej pory zdobyli w grze (nie licząc bonusów za udział w testach).

Zamknięta beta dobiegnie końca 23 września o godzinie 18:00 (przerwa techniczna potrwa do 26 września). Od 26 września do 6 października gracze World War 3 otrzymają bonus do zdobywanego doświadczenia, dzięki czemu szybciej odblokują nowe wyposażenie.

Co więcej, oglądający na Twitchu transmisje wybranych streamerów w tym czasie mogą liczyć na nagrody do wykorzystania w World War 3 (tzw. Twitch drops), pokroju ekskluzywnych elementów ekwipunku. Warto także przypomnieć, że do gry powróci odnowiona mapa Smoleńsk.

  1. World War 3 – strona oficjalna
E3 2021