Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2022, 18:50

Mapę Smoleńsk w World War 3 czekają poważne zmiany [Aktualizacja]

Polscy twórcy World War 3 poinformowali, że pracują nad przeobrażoną mapą Smoleńska. Deweloper udostępnił screen z jej mocno odświeżonego projektu.

Aktualizacja

Studio The Farm 51 opublikowało dwa dodatkowe screeny porównawcze, przedstawiające zmiany, jakie zajdą wkrótce na mapie Smoleńsk w grze World War 3. Znajdziecie je poniżej (na górze obecna wersja danej miejscówki, na dole odświeżona).

Źródło: Twitter / World War 3.

Źródło: Twitter / World War 3.

Oryginalna wiadomość

Sieciowa strzelanka World War 3 od naszego rodzimego studia The Farm 51 tkwi we wczesnym dostępie na Steamie od 2018 roku i jest ciągle rozwijana. Kolejną nowością, nad którą pracuje deweloper, jest gruntownie odświeżona mapa Smoleńsk.

Wskazywały na to ostatnie komunikaty twórców, a teraz przebudowa areny jest już pewna. Kiedy dokładnie zobaczymy stary-nowy Smoleńsk? Tego The Farm 51 nie podało – w każdym razie można oczekiwać, że stanie się on dostępny wraz z planowanym od miesięcy startem otwartych beta-testów.

Więcej informacji ma zostać ujawnionych „wkrótce”. Na razie musi nam wystarczyć poniższy screen porównawczy, opublikowany dziś na koncie gry na Twitterze (na górze stara wersja, na dole nowa).

Źródło: Twitter / World War 3.

E3 2021