Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 16:57

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 23 września 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Omega Strikers, ARK: Survival Evolved i Gloomhaven.

Źrodło fot. Studio Wildcard
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Omega Strikers – darmowa gra

Omega Strikers to sieciowa produkcja, w której rozgrywamy mecze piłki nożnej 3 vs 3. Cel zabawy jest prosty – należy wyeliminować przeciwników i zdobyć jak najwięcej bramek. Aby możliwie urozmaicić rozgrywkę, twórcy przygotowali szereg postaci o różnych cechach.

Omega Strikers na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 23 września 2022 roku - ilustracja #1

Astronite: Landing on Neplea – darmowa gra

Astronite: Landing on Neplea stanowi krótkie wprowadzenie do nadchodzącej metroidvanii Astronite. Podczas zabawy wcielamy się w mieszkańca tytułowej planety Neplea, która została napadnięta przez tajemnicze istoty. Naszym zadaniem jest walka z najeźdźcami.

Astronite - Landing on Neplea na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 23 września 2022 roku - ilustracja #2

Epic Games Store

ARK: Survival Evolved – do odebrania za darmo

ARK: Survival Evolved to gra survivalowa z otwartym światem. Podczas zabawy trafiamy do uniwersum, w którym elementy futurystyczne mieszają się z prehistorią. Musimy więc przetrwać na terenach opanowanych przez dinozaury. Aby to osiągnąć, należy zbierać surowce, budować kryjówki, polować oraz wytwarzać sprzęt. Tytuł można odebrać do 29 września do godziny 17:00 naszego czasu.

ARK: Survival Evolved w Epic Games Store

Gloomhaven – do odebrania za darmo

Gloomhaven to cyfrowa adaptacja popularnej planszówki, osadzonej w inspirowanym średniowieczem świecie fantasy. Naszym zadaniem jest zdobywanie skarbów, unikając przy tym najróżniejszych zagrożeń. Tytuł można odebrać do 29 września do godziny 17:00 naszego czasu.

Gloomhaven w Epic Games Store

Darmowe weekendy

  1. Midnight Ghost Hunt
  2. PAYDAY 2

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej