Polski 70-letni youtuber wraca do nagrywania Minecrafta

Po kilku miesiącach przerwy na YouTube powrócił Chezjusz – 70-latek, który zaskarbił sobie sympatię publiczności nagrywając filmy z Minecrafta.

cooldown.pl

Michał Ciężadlik

Komentarze
Polski 70-letni youtuber wraca do nagrywania Minecrafta.
Polski 70-letni youtuber wraca do nagrywania Minecrafta.

Minecraft od lat pozostaje jedną z najchętniej oglądanych gier w polskim Internecie. Na YouTubie oraz Twitchu kanciasty sandbox wciąż zrzesza wielu fanów twórców, którzy dostarczają kontent związany z produkcją.

Emeryt polskiego YouTube’a

W zeszłym roku go grona popularnych minecraftowych twórców dołączył niespodziewany gość – Chezjusz, 70-letni youtuber, który szybko zaskarbił sobie sympatię widzów swoim nietuzinkowym podejściem do tworzenia.

Niestety w kwietniu tego roku emeryt postanowił zrezygnować z internetowej kariery. Sympatyczny „dziadek Minecrafta” nie radził sobie z hejterami, których dokuczliwe komentarze nadszarpnęły jego zdrowie psychiczne.

Polski 70-letni youtuber wraca do nagrywania Minecrafta - ilustracja #1

Źródło: Kacper Rietz – Twitter

Powrót Chezjusza

Ku zaskoczeniu wszystkich Chezjusz jednak powrócił do nagrywania. W ubiegłą sobotę na jego kanale pojawił się nowy film, a także słowa wyjaśnienia ze strony samego autora:

Jak ten struś, schowałem głowę w piach… - dlaczego? - bo hejterzy… , tak, zgadza się, wtedy została przekroczona ta linia mojej wytrzymałości psychicznej, ale czas goi rany. Ja nic złego nie robiłem, więc dlaczego mam uciekać? Nie będę opisywał, co się działo w mojej głowie. Efekt tego jest taki, że postanowiłem powrócić na kanał „Chezjusz”.

Główne powody tej decyzji to fakt, że lubię publikować tego rodzaju filmy i najważniejszy powód to Wy – ogromna rzesza ludzi, którzy mnie motywowali, wspierali i okazywali wielką sympatię wobec mojej osoby.

Emerytowany youtuber zapowiedział również częstsze kontaktowanie się ze swoją społecznością za pomocą Społeczności YouTube.

Ponadto Chezjusz przyznał, że uczy się śpiewać oraz grać na różnych instrumentach, co zamierza wykorzystać w swojej dalszej minecraftowej twórczości.

Sympatycznemu youtuberowi życzymy dalszego rozwoju kariery i mniej zmartwień ze strony hejterów.

4

Michał Ciężadlik

Autor: Michał Ciężadlik

Do GRYOnline.pl dołączył w grudniu 2020 roku i od tamtej pory jest lojalny Newsroomowi, chociaż współpracował również z Friendly Fire, gdzie zajmował się TikTokiem. Półprofesjonalny muzyk, którego zainteresowanie rozpoczęło się już w dzieciństwie. Studiuje dziennikarstwo i swoje pierwsze kroki stawiał w radiu, lecz nie zagrzał tam długo miejsca. W grach obecnie preferuje multiplayer; w CS:GO spędził łącznie ponad 1100 godzin, w League of Legends prawdopodobnie drugie tyle, chociaż dobrą grą singlową również nie pogardzi.

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO

Następny
To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO

Charlie Cox wyjaśnia, czy Daredevil: Born Again będzie kontynuacją serialu Netflixa

Poprzedni
Charlie Cox wyjaśnia, czy Daredevil: Born Again będzie kontynuacją serialu Netflixa

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl