Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 września 2022, 13:42

autor: Ania Orzech

Charlie Cox wyjaśnia, czy Daredevil: Born Again będzie kontynuacją serialu Netflixa

Wczoraj podczas wydarzenia D23 Expo zaprezentowano nowe logo nadchodzącego Daredevil: Born Again. Charlie Cox w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, czy serial będzie powiązany z produkcją Netfliksa, w której grał w latach 2015-2018.

Daredevil, Drew Goddard, Netflix, 2015

Podczas D23 Expo potwierdzono, że Charlie Cox oraz Vincent D'Onofrio zagrają główne role w nadchodzącym Daredevil: Born Again.

Podczas wywiadów po panelu w stronę serialowych gwiazd padło wiele pytań na temat produkcji. Przede wszystkim dotyczyły one wątpliwości fanów, którzy od dłuższego czasu zastanawiali się, czy nowy Daredevil to kontynuacja serii sprzed kilku lat, która oryginalnie była tworzona dla Netfliksa.

Born Again będzie czymś zupełnie nowym

Wszelkie wątpliwości związane z serialem Daredevil: Born Again rozwiał Charlie Cox, który podczas wywiadu dla Extra TV udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

Disney+ kupisz tutaj

Teraz możemy być pewni, że nowy Daredevil to reboot, czyli nowa wizja osadzona w MCU.

Nic nie wiem. Nie widziałem scenariusza. Moje odczucia oparte są na tytule Born Again. Myślę, że jego sens jest taki, że to nowy początek, będzie inaczej, będzie zupełnie inaczej. Zobaczymy nowe historie i nowe pomysły.

Cox dodatkowo podkreślił kwestię, którą wyjaśniał Kevin Feige:

To jest sezon pierwszy, a nie sezon czwarty, więc jest to całkowicie nowa historia. Uważam, że tak właśnie powinno być. Jeśli masz zamiar zrobić coś ponownie, zrób to inaczej.

Czy będzie mroczniej?

Aktor wspomniał również o swoich odczuciach dotyczących tonu, jaki zaprezentuje serial Daredevil: Born Again. Jego zdaniem, zmiany są nieuniknione:

Nie wiem, czy będzie mroczniej. Może mniej? Co w ogóle oznacza mrok? W jaki sposób zmieni się ton? Ta zmiana na pewno nastąpi, bo robimy więcej odcinków. To coś kompletnie nowego, a poza tym jesteśmy na innej platformie. Nie wiem jednak, jak dokładnie będzie to wyglądać, bo jeszcze niczego nie przeczytałem.

Zanim Daredevil Charliego Coxa pojawi się w solowej produkcji, bohater zagości w piątym odcinku Mecenas She-Hulk oraz w serialu Echo.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..