Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 września 2022, 17:49

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zobacz zwiastun Secret Invasion; Nick Fury wraca, żeby powstrzymać Skrulli

Atrakcji podczas D23 Expo ciąg dalszy. Tym razem Disney+ zaprezentowało swoją najnowszą produkcję z uniwersum Marvela – Secret Invasion. Serial ukaże się w 2023 roku.

Fot.: Secret Invasion, Kyle Bradstreet, Marvel, 2022.

Tegoroczne wydarzenie Disneya, jakim jest D23 Expo, obfituje w wiele interesujących materiałów. Korporacja spod szyldu Myszki Miki prezentuje swoje najnowsze produkcje. Szczególnie wypatrywane były pierwsze konkretne informacje na temat Secret Invasion – nowego serialu Marvel Studios. Dla uczestników targów twórcy przygotowali zwiastun widowiska (możecie go obejrzeć poniżej).

Fabuła Secret Invasion została oparta na kultowej serii komiksowej Marvela i skupi się głównie wokół Nicka Fury’ego, który powraca po latach spędzonych poza Ziemią. Celem jego przybycia jest powstrzymanie inwazji rasy zmiennokształtnych Skrulli. Wspólnie ze swoimi sojusznikami były dyrektor T.A.R.C.Z.Y. musi uniemożliwić obcym osiągnięcie ich tajemniczego celu.

Produkcja, do której zdjęcia rozpoczęto pod koniec zeszłego roku, stanowi element piątej fazy MCU. Serial będzie się składał z sześciu odcinków.

Disney+ kupisz tutaj

Potwierdzono, że wystąpią w nim Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Emilia Clarke, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir, Olivia Colman, Carmen Ejogo i Killian Scott. Twórcą serialu jest Kyle Bradstreet, który odpowiada za scenariusz. Stanowisko reżyserów wspólnie dzierżą Thomas Bezucha i Ali Selim.

W chwili pisania tej wiadomości nie znamy dokładnej daty premiery serialu. Wiemy jedynie tyle, iż odbędzie się ona w 2023 roku.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej