Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 września 2022, 20:14

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Harrison Ford obiecuje, że Indiana Jones 5 „skopie ci tyłek”

Podczas tegorocznej imprezy D23 Expo Disney ujawnił nieco informacji na temat nadchodzącego filmu Indiana Jones 5. Uczestniczący w wydarzeniu Harrison Ford wyznał, że produkcja jest „fantastyczna” i „skopie nam tyłki”.

Fot.: Indiana Jones 5, James Mangold, Lucasfilm, 2023.

Harrison Ford powróci jako legendarny archeolog, Indiana Jones, 30 czerwca 2023 roku, a podczas tegorocznego D23 Expo Lucasfilm dał widzom pierwsze spojrzenie na to, jak gwiazdor Hollywood wypada w ostatniej odsłonie kultowej serii.

Co prawda zwiastun nie pojawił się w sieci, bowiem był przedstawiony wyłącznie w trakcie panelu, ale biorący w nim udział dziennikarze bardzo entuzjastycznie wypowiadali się na temat materiału. Co ciekawe, trailer zdradził powrót doskonale nam znanego przyjaciela Indiany – Sallaha, granego przez Johna Rhysa Daviesa.

Po zakończeniu pokazu na scenie pojawili się Harrison Ford, jego koleżanka z planu, Phoebe Waller-Bridge, oraz Kathleen Kennedy z Lucasfilm. Weteran kina nie ukrywał rozemocjonowania zwiastunem.

Filmy o Indianie Jonesie to tajemnica i przygoda, ale także serce i jestem naprawdę szczęśliwy, że mamy do opowiedzenia naprawdę ludzką historię, to film, który skopie ci tyłek – ogłosił Ford.

Z dumą mogę powiedzieć, że ten obraz jest fantastyczny, a to jeden z powodów dlaczego – dodał aktor wskazując na Waller-Bridge.

Niestety, czas płynie nieubłaganie i wszystko ma swój koniec. Dlatego Harrison Ford ogłosił, że wraz z premierą piątej części Indiany Jonesa odwiesi swój bicz na kołku. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko pogodzić się z tym faktem i czekać na debiut filmu.

Na koniec przypomnijmy, że na ekranie, oprócz Harrisona Forda, Phoebe Waller-Bridge i Johna Rhysa Daviesa, zobaczymy Shaunette Renee Wilson, Antonio Banderasa i Madsa Mikkelsena. Reżyserem i scenarzystą widowiska został James Mangold, znany z hitu Logan: Wolverine.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej