Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 września 2022, 15:20

autor: Zbigniew Woźnicki

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO

LEGO wycofuje ze sprzedaży ponad 20 zestawów klocków, m.in. z serii Star Wars i Harry Potter. Sprawdziliśmy, gdzie kupisz je najtaniej.

Jeśli ktoś planował kupić zestaw LEGO, to może być na to odpowiedni moment. Firma postanowiła wycofać sporą liczbę zestawów z różnych przedziałów cenowych. Oznacza to, że gdy wyprzedane zostaną sklepowe zapasy, kolejne egzemplarze nie będą już produkowane. Oprócz wspomnianych wcześniej Gwiezdnych wojen i Harry’ego Pottera, znikną także zestawy nawiązujące do popularnych sitcomów oraz Batmana.

Podane zestawy nie pochodzą z jednego sklepu. Wyszukaliśmy korzystne oferty z różnych miejsc, gdzie przedstawione zestawy były dostępne.

LEGO Star Wars 75252 Gwiezdny Niszczyciel Imperium

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #1

Flagowa jednostka Imperium Galaktycznego jest prawdziwą ikoną oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Przedstawiony zestaw składa się z aż 4784 elementów. Jego wymiary to 44 cm wysokości (37 cm bez podstawki ekspozycyjnej), 110 cm długości i 66 cm szerokości. Wraz z figurkami oficera imperium i członka załogi okręt stanowi imponującą zdobycz dla kolekcjonera.

Kup Gwiezdnego Niszczyciela Imperium za 2646,68 zł

LEGO Star Wars 75306 Imperialny droid zwiadowczy

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #2

Imperium Galaktyczne to nie tylko potężna flota kosmiczna. Droidy zwiadowcze pomagały w rekonesansie i w wyszukiwaniu ukrywających się rycerzy Jedi. Droid z przedstawionego zestawu na pewno był używany na Hoth, co sugeruje biała, śnieżka podstawka. 683 elementy nie sprawią problemu w konstruowaniu robota, a tabliczka informacyjna pomoże zdobyć nowe informacje o uniwersum.

Kup Imperialnego droida zwiadowczego za 243,14 zł

LEGO Star Wars 75305 Hełm zwiadowcy szturmowców

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #3

Być może szturmowcy nie są znani ze swojej wybitnej celności, ale ich hełmy, unikalne dla każdego typu jednostki, zna każdy. Hełm zwiadowców jest jednym z ciekawszych designów, ale niestety LEGO postanowiło zrezygnować i z tego zestawu. Na szczęście można jeszcze kupić tę ciekawą ozdobę za mniej niż 200 zł.

Kup Hełm zwiadowcy szturmowców za 199 zł

LEGO Harry Potter 31201 Herby Hogwartu

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #4

Obrazu nie trzeba namalować lub narysować. Można go złożyć z klocków i dzięki zestawowi herbów Hogwartu każdy ma szansę pokazać, z jakim domem się identyfikuje. Jeśli ktoś chce jednak więcej, to kupując cztery zestawy można złożyć jeden wielki herb szkoły dla czarodziejów Hogwart. Za jedyne 299 zł możesz złożyć herb Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuffu lub Slytherinu.

Kup Herby Hogwartu za 299 zł

LEGO Ideas 21319 Central Perk

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #5

Przyjaciele to kultowy sitcom, który do dziś jest bardzo popularny. Dzięki temu kawiarnię Central Perk na pewno kojarzy wiele osób. Zestaw LEGO Ideas pozwala odtworzyć scenografię z planu serialu. Oprócz samej scenerii można złożyć figurki bohaterów Przyjaciół i być może samemu odegrać znane sceny, wymyślić nowe albo po prostu postawić złożony zestaw dla ozdoby.

Kup Central Perk za 294,99 zł

LEGO Ideas 21328 Seinfeld

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #6

Obok Przyjaciół to Kroniki Seinfelda były jednym z największych sitcomów w latach 90. Specyficzny klimat i czasami nihilistyczne podejście do życia bohaterów zyskały rzeszę fanów. Dzięki zestawowi LEGO Ideas można odtworzyć mieszkanie, w którym działo się wiele scen. Tak, jak w przypadku poprzedniego zestawu, tak i tutaj znajdują się figurki z bohaterami.

Kup Seinfelda za 311 zł

LEGO DC 76238 Maska Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego i LEGO DC 76182 Maska Batmana

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #7

Batman to legendarna komiksowa postać i na przestrzeni lat kostium superbohatera ulegał wielu przemianom. Dzięki dwóm zestawom LEGO DC można zdobyć kultową maskę z serialu telewizyjnego z 60. oraz bardziej aktualne nakrycie głowy Bruce’a Wayne’a. Na pewno będą stanowiły świetną ozdobę na biurku lub półce, ale trzeba pamiętać, że oba zestawy są sprzedawane oddzielnie.

Kup Maskę Batmana z klasycznego serialu telewizyjnego za 332,57 zł

Kup Maskę Batmana za 224 zł zł

LEGO DC 76161 Batwing z 1989 roku

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #8

Wszyscy wiemy, że supermocą Batmana były pieniądze. Najlepszym dowodem na tę tezę są wszystkie gadżety superbohatera. Jeden z nich jest prezentowany w postaci zestawu LEGO Batwinga z filmu Tima Burtona z 1989 roku. Oprócz samego futurystycznego myśliwca w zestawie znajdują się jeszcze figurki: Batmana, Jokera i zbira złoczyńcy.

Kup Batwinga z 1989 roku za 835,90 zł

LEGO Disney 71040 Zamek Disneya

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #9

Zamek Disneya kojarzy każdy, kto widział choć jeden film tego studia. Kultowe miejsce jest prawdziwą atrakcją Disneylandu i można ją także mieć w swoim domu. Zestaw składa się z ponad 4000 klocków. Front przedstawia wygląd zamku, a z tyłu znajdują się różne sale, w których można bawić się figurkami dołączonymi do zestawu.

Kup Zamek Disneya za 1649,99 zł

LEGO Icons Camp Nou – FC Barcelona

To ostatnia szansa na kupienie tych 22 zestawów LEGO - ilustracja #10

Klubu FC Barcelona chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendarny klub ma fanów na całym świecie, a liczba kibiców w Polsce na pewno wzrosła po transferze Roberta Lewandowskiego. Zestaw LEGO Icons odwzorowuje stadion Camp Nou i jeśli ktoś chciałby mieć w swoim domu miejsce, gdzie zagrywana jest kultowa „laga do Robercika”, to jest na to ostatnia szansa.

Kup Camp Nou za 1333 zł

Pozostałe zestawy LEGO, które są wycofywane

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.