Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 lipca 2021, 21:17

autor: Entelarmer

Nie tylko Detektyw Pikachu; aktorski serial Pokemon w planach Netflix

Detektyw Pikachu 2 pozostaje wielką niewiadomą, ale fani serii Pokemon mogą otrzymać inną aktorską produkcję. Netflix podobno pracuje nad serialem z popularnymi stworkami.

Ekranizacja Detektywa Pikachu stanowczo nie była fenomenem wszech czasów, ale umówmy się – to nadal jedna z lepszych produkcji filmowych na licencji gier. Tego samego zdania jest chyba Netflix, skoro platforma rzekomo pracuje nad aktorską serią z pokemonami, nad którą ma czuwać znany z Lucifera Joe Henderson. Tak twierdzą źródła serwisu Variety, aczkolwiek redakcji nie udało się uzyskać oficjalnego komentarza w tej sprawie.

  1. Recenzja filmu Pokemon: Detektyw Pikachu – pika, pika!

Informatorzy amerykańskiego tygodnika podali, że projekt jest na wczesnym etapie produkcji, zatem można zapomnieć o jakichkolwiek szczegółach w najbliższym czasie. Zaznaczamy, że to nieoficjalne doniesienie, a więc należy do niego podchodzić z dużą rezerwą. Niemniej platforma od dawna ma w swoim katalogu garść serii animowanych z pokemonami. Co więcej, od dawna widać, że jest ona wyraźnie zainteresowana anime i ich aktorskimi adaptacjami. To przecież Netflix pracuje nad nową wersją kultowego Cowboya Bebopa oraz arcypopularnego One Piece’a.

Jednakże żadna z tych i wielu innych serii nie może się równać popularnością z Pokemonami, co samo w sobie mogło być wystarczającą zachętą dla platformy. Zwłaszcza po sukcesie finansowym Detektywa Pikachu, mimo że ten być może nie doczeka się obiecanej kontynuacji (via Inverse).