Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2010, 12:18

Pokaz grywalnej wersji Dragon Age II na toruńskim „Coperniconie”

Firma Electronic Arts poinformowała, że w dniach 16-17 października fani świata Dragon Age otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedpremierowym pokazie drugiej odsłony cyklu. Specjalna prezentacja grywalnej wersji dzieła BioWare zostanie zorganizowany podczas Festiwalu Gier i Fantastyki „Copernicon 2010” w Toruniu.

Firma Electronic Arts poinformowała, że w dniach 16-17 października fani świata Dragon Age otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedpremierowym pokazie drugiej odsłony cyklu. Specjalna prezentacja grywalnej wersji dzieła BioWare zostanie zorganizowana podczas Festiwalu Gier i Fantastyki „Copernicon 2010”, odbywającego się w Toruniu.

Spotkanie z Dragon Age II odbędzie się w ramach europejskiego tournée gry, obejmującego takie miasta jak Amsterdam, Madryt, Londyn, Sztokholm, Helsinki oraz Moskwa. W Toruniu, który znalazł się w tym ekskluzywnym gronie dosyć nieoczekiwanie, do dyspozycji graczy oddane zostaną dwa dedykowane stanowiska konsolowe, składające się dużego telewizora i PlayStation 3.

Poza możliwością zagrania w kontynuację jednej z najgłośniejszych gier fabularnych ostatnich lat, odwiedzający otrzymają również możliwość zapoznania się z innymi tytułami studia BioWare – w tym Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Początek. Z informacji zawartych na stronach „Copernicona” wynika również, że firma EA udostępni dla graczy stanowiska z najnowszym Medal of Honor.Ponadto wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Przypominamy, że pełna wersja Dragon Age II zadebiutuje na rynku 11 marca. Produkcję będą mogli zakupić użytkownicy PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.