Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 listopada 2017, 16:02

autor: Czarny Wilk

Pojawił się pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War

Marvel Studios opublikowało pierwszy zwiastun trzeciego filmu o Avengers, w którym najpotężniejsi herosi Ziemi, wspomagani przez Strażników Galaktyki i innych superbohaterów, stawią czoła Thanosowi, Szalonemu Tytanowi.

Zgodnie z zapowiedziami, studio filmowe Marvela opublikowało długo wyczekiwany, pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War. W dziewiętnastym obrazie kinowym wchodzącym w skład Kinowego Uniwersum Marvela spotkają się superbohaterowie osiemnastu wcześniejszych produkcji, w tym członkowie tytułowych Avengers oraz Strażnicy Galaktyki, Doktor Strange, Czarna Pantera i Spider-Man.

Thanos zadebiutował na ekranach kin już w pierwszych Avengers, ale dopiero teraz osobiście zaangażuje się w walkę z herosami. - Pojawił się pierwszy zwiastun Avengers: Infinity War - wiadomość - 2017-11-29
Thanos zadebiutował na ekranach kin już w pierwszych Avengers, ale dopiero teraz osobiście zaangażuje się w walkę z herosami.

Ponad dwuminutowy, dostępny poniżej materiał filmowy potwierdza to, co wiedzieliśmy już od czasu sceny po napisach z pierwszych Avengersnajpotężniejsi herosi Ziemi tym razem stawią czoło Thanosowi, Szalonemu Tytanowi, w którego wcielił się Josh Brolin. Celem antagonisty jest skompletowanie sześciu potężnych artefaktów zwanych Kamieniami Nieskończoności, co pozwoli mu zyskać omnipotencję i względy jego największej miłości – Śmierci. Jako że część z tych kamieni znajduje się na Ziemi, planeta stała się obiektem zainteresowania potężnego złoczyńcy.

Avengers: Infinity War w polskich kinach zadebiutuje 26 kwietnia przyszłego roku, dzień po światowej premierze i kilka dni przed pojawieniem się w amerykańskich kinach. Obraz został wyreżyserowany przez braci Russo, mających na swoim koncie m.in. Kapitana Amerykę: Zimowego Żołnierza oraz Kapitana Amerykę: Wojnę Superbohaterów. W rolach głównych ponownie wystąpią m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch i Tom Holland.