Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2020, 12:56

autor: Czaruś

Plotka: Tales from the Borderlands Redux - znamy nowe szczegóły

Pewien użytkownik Reddita twierdzi, że jest w posiadaniu wieści na temat nadchodzących projektów studia Telltale. Wśród nich są informacje dotyczące odświeżonej wersji Tales From the Borderlands, która będzie nosiła podtytuł Redux, a także The Wolf Among Us 2 i kolejnego The Walking Dead.

W SKRÓCIE

  • Użytkownik Reddita o nicku twautwdtftbl twierdzi, że już za kilka tygodni studio Telltale oficjalnie potwierdzi prace nad Tales from the Borderlands Redux.
  • Na potwierdzenie swoich słów zamieszcza zdjęcia osiągnięć z platformy Steam.
  • Dodatkowo podaje nieco informacji o The Wolf Among Us 2 oraz następnej odsłonie The Walking Dead.

Po raz kolejny na portalu Reddit pojawia się użytkownik, który twierdzi, że ma informacje na temat nieogłoszonych jeszcze gier. Twautwdtftbl, gdyż taki jest nick źródła, dzieli się z forum nowinami dotyczącymi Tales from the Borderlands, The Wolf Among Us 2 oraz następnej przygody z serii The Walking Dead. Poniższy tekst nie będzie zawierał spoilerów – zainteresowanych odsyłam do postu na Reddicie.

Plotka: Tales from the Borderlands Redux - znamy nowe szczegóły - ilustracja #1
Czyżby mieli już wkrótce powrócić?

Według doniesień Telltale obecnie pracuje nad Tales from the Borderlands Redux. W ramach tego projektu gracze mają otrzymać około godziny dodatkowej zabawy w postaci epilogu, a także bonusową zawartość – muzeum, komentarze twórców oraz nowe osiągnięcia na Steamie. Dla właścicieli podstawowej wersji gry Redux ma być oferowane w formie płatnego DLC w cenie 5 dolarów (czyli ok. 21 zł), natomiast osoby nieposiadające jeszcze tytułu w swoich bibliotekach muszą się spodziewać ceny w okolicach 30 dolarów (czyli ok. 125 zł). Podobno na końcu epilogu ma być również wskazówka odnośnie planów dotyczących następnej części Tales from the Borderlands, jednak fani będą musieli poczekać na nią przez „bardzo, bardzo, bardzo długi czas”. Według doniesień, oficjalnej zapowiedzi Redux powinniśmy się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni.

Plotka: Tales from the Borderlands Redux - znamy nowe szczegóły - ilustracja #2
Ponoć tak mają wyglądać nowe osiągnięcia na Steamie. Źródło: twautwdtftbl, Reddit.

Jeżeli chodzi o The Wolf Among Us 2, autor przecieku był o wiele bardziej oszczędny w słowach. Podobno demo technologiczne gry ma się ukazać w ramach trwającego od maja do sierpnia Summer Game Fest.

Źródło udziela informacji również odnośnie dalszych losów serii The Walking Dead, choć prawa do niej nie są w rękach Telltale, a odpowiedzialne jest za nie studio Skybound Games. Aby uniknąć zbytnich spoilerów, można powiedzieć, że najnowsza odsłona nosi roboczy podtytuł A Fatal Frontier. Ma kłaść dużo mniejszy nacisk na nasze wybory i ich konsekwencje, a dużo większy na klimat horroru.

Niedawno odnosiliśmy się już do plotek ze studia Telltale, wychodzi na to, że nadeszła ich kolejna porcja. Oczywiście powyższe informacje mogą okazać się fałszywe. Zdaje się, że najbliższe tygodnie zweryfikują prawdziwość tych doniesień.