Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 maja 2020, 15:00

Startujemy z Find Your Next Game! - felieton

Z ogromną przyjemnością zapowiadamy Find Your Next Game, czyli polską edycję festiwalu, który przygotowujemy wspólnie z naszymi kolegami na Zachodzie. Jego głównym elementem będą streamy organizowane przez tvgry.pl, gdzie pokażemy Wam najbardziej interesujące produkcje, również takie, o których istnieniu nawet nie wiecie.

Jak już zapewne wiecie, wszystkie stacjonarne imprezy zostały odwołane lub – w najlepszym wypadku – przełożone na jesień. Ale branża elektronicznej rozrywki nie poddaje się i próbuje działać w obszarze, w którym miłośnicy gier komputerowych czują się jak ryba w wodzie, czyli w internecie. Z podobną inicjatywą wychodzimy do Was również my, a powinna ona przypaść do gustu przede wszystkim sympatykom rodzimych produkcji. Wspólnie z redakcją tvgry.pl, jak również z naszymi kolegami działającymi poza granicami Polski (o czym więcej już za moment), ogłaszamy start inicjatywy o nazwie Find Your Next Game.

Startujemy z Find Your Next Game! - ilustracja #1

FYNG to festiwal gier o zasięgu europejskim, w którym uczestniczyć będą największe serwisy internetowe na Starym Kontynencie, m.in. niemiecki Gamestar. Akcję organizujemy pod parasolem grupy mediowej, której GRYOnline.pl jest częścią, czyli Webedii. Szeroka współpraca na tym polu pozwoli nam nie tylko pokazać Wam gry powstające w naszym kraju, ale też wykorzystać kontakty z deweloperami na Zachodzie, którzy również pracują nad interesującymi projektami.

Jednym z motorów napędowych Find Your Next Game w Polsce będą cykliczne streamy organizowane w profesjonalnym studio przez ekipę tvgry.pl i członków naszej redakcji. Pierwszy z nich odbędzie się 13 czerwca, natomiast kolejne streamy organizowane będą dokładnie co dwa tygodnie, aż do połowy września bieżącego roku. Idea jest taka, by wypełniał je za każdym razem jeden duży tytuł – albo w całości, albo w „kooperacji” z innymi grami. Już teraz możemy Wam zdradzić, że jedną z takich gier będzie mocno oczekiwany nad Wisłą Cyberpunk 2077.

Oczywiście na streamach nasze działania się nie zakończą. Na łamach serwisu pojawią się zarówno najświeższe informacje, jak i różnego typu artykuły związane bezpośrednio ze wszystkimi gorącymi tytułami, które zostaną wyraźnie oznaczone zamieszczonym wyżej logotypem festiwalu. Przygotowujemy dla Was specjalną podstronę internetową, a także odrębne wydarzenie na Facebooku, gdzie wspomniane newsy i linki do nowych, ekscytujących treści będą zgromadzone w jednym miejscu. Dzięki temu wszyscy zainteresowani łatwo je odnajdą. Na tę chwilę to wszystko – już niedługo udzielimy Wam kolejnych, tym razem bardziej szczegółowych informacji.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli spodobał Ci się ten tekst i chcesz otrzymywać go przed wszystkimi, zapisz się do naszego newslettera.