Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lutego 2015, 12:52

autor: Góral

Plebiscyt Gra roku 2014 - dziś ostatni dzień głosowania

Przypominamy, że trwa ostatni dzień głosowania w naszym plebiscycie Gra roku 2014, w którym wybieracie najlepszą produkcję zeszłego roku i najbardziej oczekiwany projekt 2015 roku. Wyniki ujawnimy już jutro.

Plebiscyt Gra roku 2014 - dziś ostatni dzień głosowania - ilustracja #1

Przypominamy, że dziś macie ostatnią szansę na oddanie swoich głosów w naszym plebiscycie Gra roku 2014, w którym wybieramy najlepszą produkcję minionego roku oraz najbardziej oczekiwany tytuł bieżącego roku. Głosowanie jest banalne - wystarczy udać się w to miejsce, zalogować się na konto w serwisie gry-online.pl i wskazać swoje typy w jednej lub obu kategoriach. Pamiętajcie także, że za sam udział w głosowaniu otrzymacie od nas siedem dni darmowego Abonamentu Premium, który zostanie automatycznie aktywowany po ogłoszeniu wyników. Dodatkowo pozostawiając komentarz uzasadniający swój wybór (maksymalnie 500 znaków ze spacjami) w wątku dotyczącym danej kategorii, możecie zgarnąć także grę, która wygra plebiscyt (w przypadku najbardziej oczekiwanej produkcji nagroda zostanie wysłana po jej premierze). Jeżeli więc jeszcze tego nie zrobiliście, to czym prędzej oddajcie swoje głosy. Wyniki plebiscytu zostaną ujawnione jutro.

W poprzednim plebiscycie dotyczącym 2013 roku wygrała gra Grand Theft Auto V, natomiast najbardziej oczekiwaną produkcją 2014 roku został Wiedźmin 3: Dziki Gon, którego premiera została przełożona najpierw na luty 2015 roku, a następnie na maj.