Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 lutego 2015, 15:05

Autorzy Kim Kardashian: Hollywood pracują nad grą z Katy Perry

Znane z Kim Kardashian: Hollywood studio Glu Mobile poinformowało, że pracuje nad mobilną grą z piosenkarką Katy Perry w roli głównej.

Większość naszych czytelników nie podeszła z entuzjazmem do wieści o ogromnym sukcesie mobilnej gry Kim Kardashian: Hollywood. Jeśli na samo wspomnienie o tym tytule zaczynają Was boleć zęby to radzimy od razu zarezerwować na zapas kilka terminów wizyt u dobrego stomatologa, gdyż wkrótce otrzymacie znacznie więcej powodów do dyskomfortu. Autorzy tego potworka ogłosili bowiem, że pracują nad kolejnym projektem w tym stylu, tym razem z piosenkarką Katy Perry w roli głównej.

Artystka podpisała ze studiem Glu Mobile umowę, w ramach której deweloper nabył wyłączność na tworzenie gier z Katy Perry przez najbliższe pięć lat. Na razie nie wiemy dokładnie jakie arcydzieła mają w planach autorzy, więc jeśli któryś z naszych czytelników odczuwa potrzebę entuzjastycznego podzielenia się ze światem swoimi pomysłami to zapraszamy do komentarzy.

Ze swojej strony Glu Mobile stwierdziło jedynie, że celem firmy jest stworzenie zestawu marek związanych ze światem amerykańskich sław, który przyćmi wszystkie inne podobne przedsięwzięcia. Zapewne wiec na Kary Perry się nie skończy i możemy w przyszłości wypatrywać wielu innych podobnych newsów.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian: Hollywood trafiło na iOS i Androida w czerwcu zeszłego roku. Gra okazała się wielkim sukcesem. W ciągu trzech pierwszych dni od premiery przychody z mikropłatności wyniosły 1,6 mln dolarów, a do końca września suma ta wzrosła do 43 mln. My jako tradycyjni gracze raczej nigdy nie zapałamy do tej produkcji miłością, ale patrząc na to ile zarobiła ta aplikacja nie jest trudno zrozumieć, dlaczego Glu Mobile postanowiło tworzyć nowe pozycje w tym stylu.