Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 marca 2019, 17:45

autor: Serek

PlayStation Plus za 180 zł - promocja na roczną subskrypcję usługi

Od 15 do 26 marca wszyscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli kupić roczną subskrypcję PlayStation Plus za 180 zł. Taka informacja widnieje w gazetce jednej z popularniejszych sieci sklepów z elektroniką w Polsce.

Kupno PlayStation Plus pozwala grać w trybie wieloosobowym. - PlayStation Plus za 180 zł - promocja na roczną subskrypcję usługi - wiadomość - 2019-03-14
Kupno PlayStation Plus pozwala grać w trybie wieloosobowym.

Jutro rusza promocja na 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus w sklepach Media Expert. Abonament umożliwiający między innymi rozgrywkę sieciową oraz bezpłatny dostęp do wielu tytułów będzie dostępny od 15 do 16 marca w cenie 180 zł. Informacje pochodzą z fizycznej wersji gazetki sklepu i istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobna cena pojawi się także w konkurencyjnych salonach sprzedaży. Kupując subskrypcję stacjonarnie, użytkownicy otrzymują kod, który należy wprowadzić w PlayStation Store, by móc w pełni korzystać z abonamentu.

Jeśli zwlekaliście z kupnem PS Plus, to teraz może być właściwy moment.
Jeśli zwlekaliście z kupnem PS Plus, to teraz może być właściwy moment.

Kupienie rocznej subskrypcji w okresie przeceny może być świetną okazją do nadrobienia zaległości z dobrymi grami. W marcu do biblioteki użytkowników bezpłatnie mogą trafić Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness. Pierwsza z gier jest odświeżoną wersją świetnie przyjętego FPS-a, który niewątpliwie przyczynił się do zajęcia przez serię wysokiej pozycji w branży wirtualnej rozrywki. Drugim tytułem jest pierwszoosobowa gra logiczna, w której musimy rozwikłać tajemnicę całkowicie wyludnionej wyspy.

Warto dodać, że subskrypcja PlayStation Plus, oprócz dostępu do rozgrywek wieloosobowych oraz darmowych gier co miesiąc, oferuje 100 GB pamięci w chmurze (na sejwy). Dodatkowo, wszyscy posiadacze abonamentu otrzymują co jakiś czas rabaty na wyłączność w PlayStation Store, dzięki czemu mogą kupować gry oraz dodatki w korzystniejszych cenach.

  1. Oficjalna strona internetowa PlayStation
  2. PlayStation Plus na marzec: Call of Duty: Modern Warfare Remastered i The Witness
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.