Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2019, 18:15

autor: Ender

PlayStation Plus na lipiec: Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo

Sony podzieliło się tytułami produkcji, które w lipcu trafią do abonentów PlayStation Plus. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymają możliwość pobrania piłkarskiego Pro Evolution Soccer 2019, a także wyścigowej gry Horizon Chase Turbo.

Poznaliśmy tytuły dwóch gier, które w lipcu subskrybenci PlayStation Plus będą mogli dodać do wirtualnej biblioteki na PlayStation 4. Pierwsza z nich to najnowsza odsłona piłkarskiej serii Pro Evolution Soccer, która ukazała się pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Gracze mogą pokierować w niej wybraną przez siebie licencjonowaną drużyną i wziąć udział w rozgrywkach ligowych kilkunastu krajów świata. Tytuł był ciepło przyjęty przez krytyków, a średnia jego ocen w serwisie Metacritic wynosi 79 punktów.

Drugą lipcowa produkcją jest zręcznościowa gra wyścigowa Horizon Chase Turbo. Jej twórcy z niezależnego zespołu Aquiris Game Studio, wzorowali się na klasycznych 16-bitowych tytułach z gatunku, takich jak legendarny Outrun. Horizon Chase Turbo ukazało się pierwotnie na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Konsolowy port został wzbogacony o poprawioną oprawę graficzną i oferuje w sumie 12 zawodów, 48 miast, 109 tras, 31 aut wraz z kilkunastoma ulepszeniami, a także możliwość wspólnej zabawy ze znajomym na podzielonym ekranie.

PlayStation Plus na lipiec: Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo - ilustracja #1

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (33 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) Dodajmy, że w sierpniu podwyżce ulegnie cena abonamentu na jeden miesiąc.

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

Lipcowa oferta PlayStation Plus:

  1. Pro Evolution Soccer 2019 (PS4)
  2. Horizon Chase Turbo (PS4)

Gry pobierzemy za darmo od 2 lipca.

Gry, które w lipcu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

  1. Borderlands: The Handsome Collection (PS4)
  2. Sonic Mania (PS4)
Pro Evolution Soccer 2019 oferuje blisko trzysta licencjonowanych drużyn z całego świata. - PlayStation Plus na lipiec: Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo - wiadomość - 2019-06-27
Pro Evolution Soccer 2019 oferuje blisko trzysta licencjonowanych drużyn z całego świata.

Na koniec przypomnijmy, że luty był ostatnim miesiącem, kiedy do naszej wirtualnej biblioteki mogliśmy dodać produkcje na konsole PlayStation Vita i PlayStation 3. Od marca subskrybenci otrzymują tylko dwie gry na PlayStation 4. Na razie Sony nie planuje wprowadzać żadnych kolejnych zmian do formuły PlayStation Plus.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach