Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 lutego 2024, 13:09

PlayStation 5 Slim w niskiej cenie. Promocja na konsolę Sony

PlayStation 5 Slim jest teraz dostępne w wyjątkowo niskiej cenie. Odchudzona konsola nowej generacji z napędem w zestawie w końcu kosztuje znacznie mniej od standardowej wersji.

Źródło fot. Sony; materiały promocyjne
i

Na swoją premierę PlayStation 5 Slim zaskoczyło wysoką ceną, ale na szczęście to się zmienia. Teraz w końcu można zdobyć odchudzoną wersję najlepszej konsoli nowej generacji za zdecydowanie lepszą kwotę. To świetna okazja dla każdego, kto nie miał miejsca na standardowe PlayStation 5, ale chciał zapoznać się ze świetnymi tytułami dostępnymi na najnowszą konsolę Sony.

PlayStation 5 Slim z obniżoną ceną

PlayStation 5 jest świetnym urządzeniem, które pozwala zagrać w jedne z najlepszych gier na rynku i śledzić angażujące historie. To także dobre urządzenie do oglądania filmów nie tylko w streamingu, ale i na płytach Blu-Ray z własnej kolekcji. Nie da się jednak ukryć, że PlayStation 5 wymagało sporo miejsca, więc z pomocą przychodzi PlayStation 5 Slim w obniżonej cenie.

Nowy sprzęt jest zauważalnie mniejszy, ale jednocześnie zachowuje wydajność oryginału. Dzięki temu nie trzeba się martwić o wolną przestrzeń, ponieważ teraz na konsolę na pewno wystarczy miejsca. To jednak nie wszystko, ponieważ PlayStation 5 Slim można jeszcze bardziej odchudzić. Konsola posiada modularny napęd na płyty, więc jeśli nie jest on potrzebny, to można go zdemontować.

Źródło: Sony; materiały promocyjne - PlayStation 5 Slim w niskiej cenie. Promocja na konsolę Sony - wiadomość - 2024-02-14
Źródło: Sony; materiały promocyjne

Oczywiście wtedy nie będzie można odtwarzać gier i filmów z płyt Blu-Ray, ale jeśli posiada się szybkie łącze internetowe i preferuje cyfrową dystrybucję, to nie będzie to żadną przeszkodą. W ten sposób konsola trafia do każdego: od kolekcjonera pudełek po kogoś, kto po prostu chce cieszyć się nowymi grami w wysokiej jakości.

PlayStation 5 Slim to urządzenie, które próbuje na nowo podejść do samego konceptu konsoli. Znacznie mniejszy sprzęt jest teraz dostępny w sklepie internetowym Media Markt w cenie 2339 zł, a więc kosztuje zdecydowanie mniej od standardowego PlayStation 5 i jest wyjątkowo tanie w stosunku do ofert konkurencyjnych sklepów elektronicznych. Dzięki temu rozgrywka w 4K i 60 klatkach na sekundę jest dostępna dla jeszcze większej liczby graczy.

Kup konsolę PlayStation 5 Slim za 2339 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej