Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2017, 07:00

Playerunknown’s Battlegrounds po raz dziesiąty na szczycie. Top 10 Steam (21 - 27 maja)

Playerunknown’s Battlegrounds nie daje najmniejszych szans konkurencji i po raz kolejny staje na czele listy przebojów platformy Steam. Zobacz, jakie niespodzianki przynosi pierwsza dziesiątka najchętniej kupowanych gier pecetowych.

Gracze są konsekwentni. Pokochali na zabój Playerunknown’s Battlegrounds, dzięki czemu dzieło studia Bluehole dziesiąty tydzień z kolei jest nie do ruszenia z fotela lidera. Obchodzimy więc mały jubileusz i już jesteśmy ciekawi, ile jeszcze ta dobra passa będzie trwać. Na miejscu trzecim zadebiutowało Friday the 13th: The Game, czyli Jason znowu powraca. Który to już raz? Oczko niżej ulokował się Fallout 4. Tak wysoka pozycja w niemal rok po premierze to zasługa darmowego weekendu z tytułem Bethesdy. Komu produkcja się spodobała czasem decydował się także na zakup przecenionej przepustki sezonowej, która zamyka niniejszą listę. Warto także zwrócić uwagę na powrót po dłuższej nieobecności na do pierwszej dziesiątki Oxygen Not Included, czyli dwuwymiarowej symulacji biorącej na warsztat kosmiczną kolonię.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Grand Theft Auto V

3.

Friday the 13th: The Game

4.

Fallout 4

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Endless Space 2

7.

H1Z1: King of the Kill

8.

Oxygen Not Included

9.

Dead Cells

10.

Fallout 4 Season Pass

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Playerunknown's Battlegrounds

Playerunknown's Battlegrounds