Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2017, 18:06

autor: Góral

Playerunknown's Battlegrounds na Xboksa One ukaże się w pudełkowej wersji

Część rodzimych sprzedawców przyjmuje już zamówienia przedpremierowe na Playerunknown's Battlegrounds na konsolę Xbox One. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że tytuł dostępny będzie nie tylko w cyfrowej dystrybucji, ale też w wydaniu pudełkowym.

Playerunknown's Battlegrounds na Xboksa One ukaże się w pudełkowej wersji - ilustracja #1

12 grudnia bieżącego roku Playerunknown's Battlegrounds ukaże się na konsoli Xbox One. Produkcja, podobnie jak PC-towa wersja, sprzedawana będzie w ramach cyfrowej dystrybucji, ale okazało się, że i fani kolekcjonowania pudełek mają powody do radości. U niektórych sprzedawców można już bowiem zamawiać wersję retail. Niestety mam też złe wieści. Jak możemy wyczytać w opisie produktu: „W pudełku znajduje się karta z kodem cyfrowym do pobrania gry, nie ma płyty!”. Ponadto z okładki wynika, że tytuł dostępny będzie na sprzęcie Microsoftu w polskiej wersji językowej (napisy).

Przypominamy, że edycja na konsolę Xbox One zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu, czyli nie będzie to ukończona produkcja. Ponadto z racji, że Playerunknown's Battlegrounds to gra do zabawy tylko w multiplayerze, wymagana będzie aktywna subskrypcja Xbox Live Gold.

Polska okładka Playerunknown's Battlegrounds na XOne.
Polska okładka Playerunknown's Battlegrounds na XOne.

Playerunknown’s Battlegrounds to jeden z największych tegorocznych hitów. Nieukończona jeszcze gra rozeszła się od swojej premiery we Wczesnym Dostępie na Steamie w marcu, w nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy. Nie wiemy jeszcze, kiedy pojawi się wersja 1.0. Ostatnie informacje na jej temat mówią o czwartym kwartale bieżącego roku.