Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2019, 16:56

autor: Entelarmer

Pierwszy patch do Anno 1800 poprawi dyplomację

Gra Anno 1800 jutro otrzyma pierwszą popremierową aktualizację. Patch wprowadzi garść usprawnień technicznych oraz ułatwi prowadzenie dyplomacji.

  - Pierwszy patch do Anno 1800 poprawi dyplomację - wiadomość - 2019-04-24
 

Jutro doczekamy się pierwszej popremierowej aktualizacji strategicznego Anno 1800. Nie będzie to szczególnie duże uaktualnienie, niemniej patch wprowadzi parę istotnych usprawnień. Część z nich to typowe poprawki techniczne, w tym usunięcie błędów powodujących przymusowe zamykanie się gry oraz desynchronizację w trybie sieciowym. Posiadaczy wydania ze Steama ucieszy rozwiązanie problemu ze spadkami wydajności w tej wersji, nieobecne w przypadku egzemplarzy dostępnych na platformach Uplay oraz Epic Games Store.

Najważniejsze ze zmian wymienionych na oficjalnym forum gry dotyczą systemu dyplomacji. Aktualizacja zmniejszy koszt rozpoczęcia negocjacji w późniejszych stadiach gry aż o 70%, a także pozwoli dwukrotnie częściej sięgać po pochlebstwa i wysyłać podarki innym władcom (w obu przypadkach co 30 minut zamiast co godzinę). Dzięki temu łatwiej będzie zapobiec niechcianym konfliktom z sąsiadami, a gdy już do nich dojdzie – szybko doprowadzić do ugody bez zbytniego uszczuplania skarbca. Jeśli już o tym mowa, ludzie odwiedzający naszą domenę będą znacznie hojniejsi po premierze patcha niż dotychczas. Turyści i inni odwiedzający zostawią u nas o połowę więcej środków niż dotychczas. Wszystko to pojawi się jutro wraz z debiutem aktualizacji, aczkolwiek nie wiemy jeszcze, o której godzinie dokładnie to nastąpi. Przypomnijmy też, że twórcy ujawnili plany rozwoju gry, uwzględniające wydanie trzech dużych rozszerzeń oraz darmowych DLC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 1800

Anno 1800