Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2020, 15:00

Pierwszy gameplay z War Mongrels już w sobotę na naszym streamie FYNG!

Już w najbliższą sobotę o 14:00 odpalimy kolejny stream w ramach akcji Find Your Next Game. Tym razem weźmiemy się za War Mongrels, czyli polską produkcję osadzoną w realiach II wojny światowej, która nasuwa oczywiste skojarzenia z kultową serią Commandos.

Pierwszy gameplay z War Mongrels już w sobotę na naszym streamie FYNG! - ilustracja #1

Nieuchronnie zbliża się jesień, co najlepiej widać za oknem, ale mimo wszystko lato wciąż trwa, a wraz z nim nasza akcja Find Your Next Game. Po długim i konkretnym pokazie remake’u Mafii, który odbył się w minioną środę, postanowiliśmy kolejny stream w ramach tej inicjatywy dedykować grze z rodzimego podwórka. Będzie to War Mongrels, czyli nowa produkcja budzącego sporo kontrowersji studia Destructive Creations.

O War Mongrels, czy – jak kto woli – „polskich Commandosach”, pisaliśmy sporo w zeszłym tygodniu. Przede wszystkim Waszej uwadze polecamy artykuł, który zawiera pierwsze konkretne informacje na temat gry, bo jako jedyni mieliśmy okazję zobaczyć ją już w działaniu. Jeśli komuś nie wystarczy premierowy zwiastun i ma ochotę przekonać się, jak ten tytuł prezentuje się w akcji, to powinien zarezerwować sobie czas w najbliższą sobotę o godz. 14:00. To właśnie wtedy udamy się do studia Fantasyexpo, żeby nie tylko zaprezentować Wam jeszcze świeży i pachnący gameplay z War Mongrels, ale również opowiedzieć o tej produkcji coś więcej.

Naszymi gośćmi w sobotnie przedpołudnie będzie dwóch projektantów pracujących nad grą: Jakub Stychno oraz Oskar Maleszko. Podczas spotkania porozmawiamy sobie o wszystkich aspektach tytułu, m.in. o odwołującej się do prawdziwych wydarzeń fabule, która ma być jego bardzo mocnym punktem. Odpowiemy też na Wasze pytania, które będzie można zadawać za pośrednictwem czatu.

Na koniec przypominamy, że oficjalnym partnerem przedsięwzięcia jest BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Do zobaczenia w sobotę o 14:00 na TVGRY Plus!

Pierwszy gameplay z War Mongrels już w sobotę na naszym streamie FYNG! - ilustracja #2
Pierwszy gameplay z War Mongrels już w sobotę na naszym streamie FYNG! - ilustracja #3

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!