Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2022, 13:56

People Can Fly rekrutuje w Krakowie i na Ukrainie

Polskie studio People Can Fly rozkręca rekrutację. Pracę znaleźć można w Krakowie i we Lwowie.

Jeśli od dawna marzycie o pracy przy tworzeniu gier, to People Can Fly ma dla Was ciekawą propozycję. Polskie studio rozkręca rekrutację w ramach dwóch oddziałów. Mowa tu o sekcjach w Krakowie oraz we Lwowie. Zwiększenie zatrudnienia ma być wstępem do dalszego rozwoju. Na ten temat wypowiedział się zresztą CEO studia, czyli Sebastian Wojciechowski.

Chcemy przede wszystkim wzmocnić pewne inicjatywy w ramach grupy, dać im impuls do rozwoju, ale nie chcemy, póki co, zmieniać struktury naszych biur. Zależy nam, żeby firma cały czas szła do przodu, żeby była „pełna życia”, stąd coraz to nowsze inicjatywy.

Na Ukrainie obserwujemy duże zainteresowanie naszą ofertą dla deweloperów, w Krakowie udało nam się zbudować team, który chcemy rozwijać z myślą o nowym projekcie.

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego tajemniczego, nowego projektu, to oferty pracy w People Can Fly znajdziecie na ich stronie. Zamieszczono tam także propozycje z innych oddziałów studia, funkcjonujących w różnych zakątkach świata. Firma ma pracowników nawet w Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz USA.

PCF zatrudnia niemal 500 pracowników. Studio pracuje aktualnie nad wieloma projektami, wśród których wymienić można dodatek do Outriders, Projekt Gemini dla Square Enix oraz Projekt Dagger dla Take-Two Interactive. Ponadto studio ma w planach inne produkcje, znajdujące się obecnie w fazie koncepcyjnej.