Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 maja 2018, 20:57

autor: Vergil

Peggle do zdobycia za darmo

Peggle zostało znowu udostępnione za darmo – pecetowi gracze mają więc okazję sprawdzić jeden z hitów studia PopCap Games, które dało nam takie tytuły jak seria Bejeweled czy choćby Plants vs. Zombies.

Użytkownicy platformy Origin otrzymali darmowe Peggle; warto jednak się pospieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo. Co należy zrobić, by zdobyć tę produkcję? Wystarczy przejść pod ten adres, zalogować się na swoje konto i dodać grę do biblioteki.

Kula jest jedna, a celów jest… sporo. Bez kombinowania daleko tu nie zajdziemy. - Peggle do zdobycia za darmo - wiadomość - 2018-05-09
Kula jest jedna, a celów jest… sporo. Bez kombinowania daleko tu nie zajdziemy.

Peggle to hybryda gry logicznej i zręcznościowej, opracowana przez studio PopCap Games, czyli autorów takich produkcji, jak pokrewne gatunkowo Bejeweled czy choćby seria Plants vs. Zombies. W trakcie zabawy gracze przejmują kontrolę nad działem strzelającym kulką, która odbija się od otoczenia i strąca inne bile. By zaliczyć dany poziom, musimy uderzyć we wszystkie pomarańczowe punkty, co jest o tyle trudne, że z czasem zostają one zasłonięte przez inne kule lub nawet zaczynają się poruszać. Na szczęście my także mamy kilka asów w rękawie – możemy korzystać z bonusowych bil zapewniających nam przydatne power-upy lub z indywidualnych umiejętności rozmaitych bohaterów. Oczywiście zmaganiom towarzyszy licznik punktów, który na bieżąco ocenia nasze poczynania.

Jako ciekawostkę należy dodać, że Peggle doczekało się kontynuacji, która jednak pojawiła się wyłącznie na konsolach; na smartfonach i tabletach można natomiast zagrać w darmowe Peggle Blast.