Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2012, 16:40

autor: Sarge

Pecetowa wersja gry Prototype 2 zadebiutowała w Polsce

W Polsce ma miejsce premiera gry Prototype 2 w wersji na PC. Posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 mogą cieszyć się nią cieszyć już od trzech miesięcy. Tytuł został zlokalizowany kinowo (napisy).

Dzisiaj na polskim rynku zadebiutowała pecetowa wersja gry Prototype 2. Dzieło studia Radical Entertainment trafia na komputery osobiste z trzymiesięcznym opóźnieniem w stosunku do edycji konsolowych.

Wydawcą Prototype 2 w naszym kraju jest firma Licomp Empik Multimedia, która postarała się o kinową lokalizację (polskie napisy) tego tytułu. Przez cały czas możecie na niego składać zamówienia w Sklepie GRY-OnLine. Wersja pecetowa kosztuje tam 119,90 złotych, podczas gdy posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 209,90 złotych.

Pecetowa wersja gry Prototype 2 zadebiutowała w Polsce - ilustracja #1
James Heller w walce korzysta nie tylko ze swoich mocy, ale też potężnych broni

Jeśli chcielibyście zapoznać się z produkcją studia Radical Entertainment przed ewentualnym zakupem, polecamy obejrzeć starsze materiały filmowe serwisu tvgry.pl. Na naszych łamach znajdziecie z kolei recenzję, w której rozkładamy omawiany tytuł na czynniki pierwsze i analizujemy jego poszczególne aspekty. Po zakupie warto zapoznać się z naszym poradnikiem.

Niedawno twórcy ujawnili wymagania sprzętowe Prototype 2. Nie wyróżniają się one zbyt znacząco na tle konkurencyjnych gier, choć rekomendowana specyfikacja jest dość mocna. W zamian posiadacze pecetów mogą cieszyć się ładniejszą oprawą graficzną niż na konsolach i możliwością zabawy w rozdzielczości 1080p.

Prototype 2 to kontynuacja dość udanej gry akcji z 2009 roku. Tym razem wcielamy się w Jamesa Hellera, który musi dopaść Aleksa Mercera, czyli głównego bohatera pierwowzoru. Gracz po raz kolejny otrzymuje otwarty świat do eksploracji pełen misji głównych i pobocznych do wykonania. Sterowana przez niego postać dysponuje pakietem nadnaturalnych mocy, dzięki czemu może siać prawdziwe zniszczenie w szeregach wroga.