Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2015, 18:40

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Prototype: Biohazard Bundle – zbiorcze wydanie dostępne na XONE i PS4 [news zaktualizowany]

Dosyć nieoczekiwanie w sklepie Xbox Store pojawiło się Prototype: Biohazard Bundle - zbiorcze wydanie gier Prototype oraz Prototype 2 w wersji na konsolę Xbox One. Omawiana edycja dostępna jest także na konsoli PlayStation 4.

AKTUALIZACJA: Firma Activision potwierdziła pojawienie się gry Prototype: Biohazard Bundle zarówno na konsoli Xbox One, jak i PlayStation 4. Obie produkcje wchodzące w skład tego zbiorczego wydania otrzymały grafikę w rozdzielczości Full HD, lepszej jakości tekstury oraz poprawioną płynność rozgrywki. Paczka zawiera również wszystkie dodatki DLC, które weszły w skład Prototype 2 Radnet Edition, a także większość zawartości oferowanej wcześniej podczas składania zamówień przedpremierowych.

Wygląda na to, że firma Activision i studio Radical Entertainment zdecydowały się zainwestować w obecną generację konsol. Dosyć niespodziewanie w sklepie Xbox Store pojawiło się bowiem Prototype: Biohazard Bundle - zbiorcze wydanie gier Prototype oraz Prototype 2 w wersji na konsole Xbox One. Gra wyceniona została na 209,99 złotych i wymaga 18 GB wolnego miejsca na dysku.

W paczce gracze znajdą, naturalnie, egzemplarz każdej ze wspomnianych produkcji, jak również dotychczasowe dodatki DLC. Niewykluczone, że odświeżone wersje obu tytułów będą mogły pochwalić się nieco poprawioną oprawą wizualną, a to ze względu na zdecydowanie mocniejsze platformy sprzętowe. Niestety, zarówno wydawca, jak i producent szczedzą jakichkolwiek informacji na temat Prototype: Biohazard Bundle. Umieszczony powyżej zwiastun omawianego tytułu zdaje się jednak potwierdzać brak jakichkolwiek ulepszeń w zakresie grafiki, a to w przypadku takich zremasterowanych wersji może wywołać niemałe zdziwienie.

Można śmiało przypuszczać, że wkrótce omawiana produkcja pojawi się również w sklepie Sony. Wszystko dlatego, że pod koniec czerwca tego roku do sieci wyciekła lista trofeów z wspomnianego Prototype 2 właśnie w wersji na konsole PlayStation 4. Jest to również tym bardziej prawdopodobne, że logo konsoli japońskiego giganta widnieje na końcu opublikowanego przez Activision zwiastuna. Pozostaje więc czekać na potwierdzenie tych informacji.

Słowem przypomnienia warto dodać, że gra Prototype zadebiutowała na polskim rynku 3 lipca 2009, natomiast jej kontynuacja, Prototype 2, pojawiła się w rodzimych sklepach 27 lipca 2012 roku. Oba tytuły ukazały się na pecetach i konsolach poprzedniej generacji - PS3 oraz X360. Za dystrybucję wspomnianych produkcji w naszym kraju odpowiadała firma Licomp Empirical Multimedia.

W sklepie Xbox Store pojawiło się Prototype: Biohazard Bundle. - Prototype: Biohazard Bundle – zbiorcze wydanie dostępne na XONE i PS4 [news zaktualizowany] - wiadomość - 2015-07-14
W sklepie Xbox Store pojawiło się Prototype: Biohazard Bundle.