Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONE
Okładka Prototype: Biohazard Bundle (PS4)

Prototype: Biohazard Bundle

Zestaw dwóch gier z cyklu Prototype, opracowany przez studio Radical Entertainment. Oprócz pierwszej i drugiej części serii, Prototype: Biohazard Bundle zawiera wszystkie DLC, jakie znalazły się w oryginalnej wersji Prototype 2 Radnet Edition.

Akcji | TPP | science fiction | sandbox | TPS | reedycje/remastery/remaki

Okładka Prototype: Biohazard Bundle (PS4)

data premiery gry:

14lip2015

XONE PS4

Prototype: Biohazard Bundle stanowi wydane przez firmę Activision zbiorcze wydanie dwóch sandboksowych gier akcji stworzonych przez studio Radical Entertainment – Prototype oraz Prototype 2. W pierwszej ze wspomnianych produkcji gracze wcielają się w niejakiego Aleksa Mercera, który na skutek szalejącej infekcji zyskuje moc zmiany kształtu własnego ciała. Swoje umiejętności wykorzystuje w walce z organizującym kwarantannę wojskiem. Z kolei w kontynuacji powracamy na wyspę Manhattann w osobie Jamesa Hellera i rozpoczynamy polowanie na bohatera pierwszej odsłony serii.

Paczka stworzona została z myślą o konsoli PlayStation 4. Oprócz egzemplarza każdej ze wspomnianych produkcji, gracze znajdą w niej dotychczas opublikowane rozszerzenia DLC, które weszły w skład oryginalnej wersji Prototype 2 Radnet Edition. Będą to zatem zarówno bonusowe mutacje dla naszego protagonisty, jak i zupełnie nowe wyzwania. Twórcy zadbali również o obecność tej zawartości, jaka była oferowana graczom podczas składania zamówień przedpremierowych.

Prototype: Biohazard Bundle, jak na typowo zremasterowaną edycję przystało, zapewnia także grafikę w rozdzielczości Full HD, lepszej jakości tekstury i efekty, jak również poprawioną płynność rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Prototype: Biohazard Bundle

Klasyfikacja PEGI Prototype: Biohazard Bundle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Prototype: Biohazard Bundle – zbiorcze wydanie dostępne na XONE i PS4 [news zaktualizowany]
Prototype: Biohazard Bundle – zbiorcze wydanie dostępne na XONE i PS4 [news zaktualizowany]

wiadomość14 lipca 2015

Dosyć nieoczekiwanie w sklepie Xbox Store pojawiło się Prototype: Biohazard Bundle - zbiorcze wydanie gier Prototype oraz Prototype 2 w wersji na konsolę Xbox One. Omawiana edycja dostępna jest także na konsoli PlayStation 4.

XONE
PS4